Pārlekt uz galveno saturu

Tiešsaistes diskusijā eksperti vērtēs sabiedrības gatavību Zaļā kursa rosinātajām izmaiņām

Eiropas zaļais kurss rosina izmaiņas dažādās nozarēs, kuru vidū ir arī elektroapgādes joma. Kā tas ietekmējis elektroenerģijas lietotāju ikdienas paradumus un cik gatavi esam tos mainīt vēl vairāk? Lai aktualizētu šos un citus jautājumus, kurus rada nozares transformācija, AS "Sadales tīkls" šā gada martā organizēja pirmo energoapgādes inovāciju forumu "AC/DC Tech". Turpinot publisko diskusiju, otrdien, 7.decembrī, plkst. 13.00 notiks foruma satelītpasākums "AC/DC Tech meetup", kas būs vērojams tiešsaistē uzņēmuma "Facebook" lapā un portālā Delfi.lv.

Pasākumu atklās "Sadales tīkla" valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons, iezīmējot aktualitātes elektrības sadales jomā, tostarp prezentējot sadarbībā ar pētījumu centru "Kantar" šoruden veiktas iedzīvotāju aptaujas datus par jauniem elektroenerģijas izmantošanas paradumiem, un sniedzot ieskatu uzņēmuma nākotnes stratēģiskās attīstības virzienos. Tam sekos ekspertu paneļdiskusija "Zaļais kurss un elektroenerģijas lietotājs: vai viegli ir mainīties?"

Paneļdiskusijā piedalīsies:

• Jānis Irbe, Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācijas valdes priekšsēdētājs

• Kārlis Lakševics, sociālantropologs, Latvijas Universitātes pētnieks

• Dzintars Kauliņš, "Sadales tīkla" regulācijas lietu vadītājs

• Jānis Brizga, biedrības "Zaļā brīvība" valdes priekšsēdētājs, Latvijas Universitātes pētnieks

Diskusijas noslēgumā ar praktisku pieredzi Lielbritānijas elektrosistēmas digitalizācijā un dekarbonizācijā, tostarp agregācijas pakalpojumu sniegšanā, dalīsies īpašais viesis - Lielbritānijas uzņēmuma "Kaluza" tirgus attīstības vadītājs Valts Grintals. Diskusiju vadīs "Sadales tīkla" biznesa attīstības vadītājs Tomass Liepnieks.

Forums "AC/DC Tech" ir Latvijā pirmais energoapgādes inovāciju forums. To organizē "Sadales tīkls" ar mērķi veidot dialogu starp lēmumu pieņēmējiem, nozares ekspertiem, tirgus dalībniekiem un jaunuzņēmumiem par nozares transformāciju, kā arī informēt plašāku sabiedrību par izaicinājumiem un tuvākajos gados gaidāmajām izmaiņām elektroapgādes jomā. Forums iecerēts kā gadskārtējs nozares notikums, aktualizējot un attīstot plašu nozarei būtisku tematu klāstu. Pirmais forums "AC/DC Tech" notika 2021.gada 4.martā.

Informāciju sagatavoja Alīna Kozlovska|AS "Sadales tīkls" preses sekretāre. Kontakti: 26123379, alina.kozlovska@sadalestikls.lv. Publicitātes foto. 

Avots
Sadales tīkls

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri