Pārlekt uz galveno saturu

TechChill 2022 expo zonā būs sastopami 20 spilgtākie Latvijas jaunuzņēmumi

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar TechChill pasākumā šogad veido īpašu expo zonu, kur iespēja sevi parādīt būs 20 agrīnas stadijas Latvijas jaunuzņēmumiem. Tie paši atsaucās aicinājumam pieteikties, taču tika atlasīti no 31 jaunuzņēmuma, jo bija labāki un gatavāki atrādīt sevi starptautiskai publikai.

Izvēlētie jaunuzņēmumi piedāvā risinājumus dažādās nozarēs. Ir rīki, kas ar mākslīgā intelekta palīdzību nodrošina iespēju uzņēmumiem padarīt efektīvāku savu darbu. Piemēram, Pitch Patterns piedāvā analizēt lielu daudzumu pārdošanas zvanu, lai padarītu tos efektīvākus. Aktuāla ir e-komercija - expo zonā būs uzņēmuma Sell.xyz pārstāvji, kas pirms neilga laika izziņoja 1,5 miljonu eiro investīciju piesaistes raundu. Jaunuzņēmumu vidi pārstāvēs arī tādi uzņēmumi, kuri jau kādu laiku strādā pie savu produktu pilnveidošanas. Piemēram, VReach turpina darbu pie virtuālās realitātes risinājuma, ko varētu izmantot autisma pacientu rehabilitācijā. Expo zonā piedalīsies arī Vigo.Health - digitālais palīgs insulta pacientu rehabilitācijā, kam nule piešķirta speciālbalva par gada inovāciju medicīnā.

“TechChill pasākuma laikā aicinām interesentus apmeklēt arī Magnetic Latvia Startup stendu, kurā plānotas dažādas aktivitātes abās konferences dienās. Interesentiem būs iespēja saņemt konsultācijas par LIAA piedāvātajiem atbalsta veidiem jaunuzņēmumiem, kā arī būs iespēja dzirdēt jaunuzņēmumu pieredzes stāstus,” aicina LIAA Inovāciju un Tehnoloģiju departamenta, Jaunuzņēmumu atbalsta nodaļas vadītāja Anna Elsa Karika.

20 agrīnas stadijas jaunuzņēmumi, kas būs apskatāmi sadarbībā ar LIAA veidotajā expo zonā, ir: Pitchpatterns.comSell.xyzVReachHyperjobPeerosebeloGot FoodsRhinoVigo.HealthKedeonBeTRITONCopyMonkeyBeeSageAbillioPrintOnPack.comTrafoloBioreficCorebook.ioSkin Bliss un Simple Charge.           

Par TechChill:

Starptautiskā konference TechChill, kas no 2022. gada 27. un 29. aprīlim norisināsies Rīgā, Hanzas Peronā pulcēs 2000 uzņēmējus, tehnoloģiju ekspertus, investorus un starptautiskos medijus, un iecerēts, ka uzņēmēju foruma programmā 100 starptautiski runātāji divu dienu garumā uz divām paralēlām skatuvēm pārrunās tehnoloģiju tendences, stāstīs uzņēmējdarbības veiksmes un iedvesmas stāstus. Taču reālais klātienes dalībnieku skaits tiks piemērots tobrīd spēkā esošajiem epidemioloģiskajiem ierobežojumiem. Vairāk un aktuālākā informācija: techchill.co 

Plašāka informācija LIAA Jaunuzņēmumu atbalsta nodaļa. Kontakti: startup@liaa.gov.lv. Publicitātes foto. 

Avots
LIAA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri