Pārlekt uz galveno saturu

T. Linkaits ar Somijas transporta ministru pārrunā Ukrainas kara ietekmi uz nozari

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits pirmdien, 14.martā, tiešsaistes sarunā tikās ar Somijas transporta un sakaru ministru Timo Haraku (Timo Harakka).

Latvijas un Somijas ministri pārrunāja Eiropas Savienības jūrlietu politikas priekšlikumus pakotnes "Fit for 55" ietvaros.

T. Linkaits un T. Haraka pievērsās arī ietekmei, ko Krievijas sāktais karš Ukrainā un tā rezultātā pret Krieviju un Baltkrieviju noteiktās sankcijas radījušas valstu transporta un loģistikas nozarei. T. Linkaits Somijas kolēģi informēja par ģeopolitisko notikumu ietekmi uz dzelzceļa pārvadājumiem, ostu darbu un aviāciju, sauszemes kravu pārvadājumiem, atzīstot, ka situācija ir izaicinoša un ne tikai Latvijai, bet Eiropas valstīm kopumā būs jāmeklē risinājumi nozaru atbalstam.

T. Haraka pauda, ka arī Somijas transporta nozare izjūt kara un sankciju ietekmi uz ekonomiku, un atzina, ka ārkārtas situācijā būs nepieciešami ārkārtas risinājumi.

Informāciju sagatavoja Maija Rēna, Ministra padomniece komunikācijas jautājumos. Kontakti: 29272365, maija.rena@sam.gov.lv. 

Avots
SAM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri