Pārlekt uz galveno saturu

Studenti aicināti Rīgas pilsētvides hakatonā radīt jaunas idejas uzlabojumiem

Nedēļas nogalē, 30. oktobrī un 31. oktobrī, notiks Rīgas pilsētvides ideju hakatons “Riga City Challege 2021”, kas aicina paskatīties uz savu pilsētu no cita skatu punkta un rada iespēja veidot savu nākotnes pilsētu.

Hakatona dalībniekiem būs iespēja iegūt 1000 eiro un piedalīties sacensību fināla posmā Barselonā (Spānijā) no 21. līdz 23. novembrim. Hakatona darba valoda būs angļu un pasākums notiks tiešsaistē.

Reģistrēties hakatonam var individuāli vai kā komanda (4-5 dalībnieki). “Riga City Challenge 2021” nedēļas nogalē komandas piedalīsies uz izaicinājumiem balstītās sacensībās reālās dzīves apstākļos. Hakatona organizatori nodrošinās apmācības un jebkāda veida atbalstu, kas dalībniekiem būs nepieciešams izaicinājuma laikā.

Dalība izaicinājuma ir bezmaksas. Reģistrācija ir atvērta līdz 28. oktobrim, aizpildot pieteikšanās anketu.

Izaicinājuma galvenā balva ir 1000 eiro. “Riga City Challenge”” uzvarētāji iegūs iespēju prezentēt savu ideju FUSE City Challenge lielajā finālā Barselonā (Spānija) - ceļa un izmitināšanas izmaksas segs organizatori.

Komanda, kas uzvarēs Rīgas izaicinājumā lielajā finālā tiksies ar komandām no trim Eiropas pilsētām – Evoras (Portugāle), Kauņas (Lietuva) un Ļubļanas (Slovēnija). Lielajā finālā komandas turpinās attīstīt savu ideju un cīnīsies par 2000 eiro lielu naudas balvu. 

“Riga City Challenge 2021” organizē Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte, Rīgas dome, Kimitisik B.V. un EIT Urban Mobility.

Plašāka informāciju iespējams iegūt, rakstot uz  e-pastu: fuse2021@kimitisik.eu un mājas lapā.

Informāciju sagatavoja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde. Foto: Rīgas panorāma, Edijs Pālens, LETA. 

Avots
Rīgas dome

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri