Pārlekt uz galveno saturu

Starptautiskais digitālo pakalpojumu uzņēmums "Webhelp" ienāk Daugavpilī

Janvārī Daugavpils Universitātes telpās darbu uzsācis starptautisks digitālo pakalpojumu uzņēmums “Webhelp”, kurā jau šobrīd apmācības tiek nodrošinātas 60 darbiniekiem, bet tuvākajā nākotnē uzņēmums darbinieku skaitu plāno palielināt.

“Latvijā starptautisko biznesa pakalpojumu centru nozare ir strauji augoša, un šobrīd tajā kopumā strādā jau 50 uzņēmumi ar aptuveni 15 tūkstošiem darbinieku. Teju visi šie uzņēmumi atrodas Rīgā vai Pierīgā, tādēļ esam gandarīti, ka “Webhelp” ir pieņēmis lēmumu savu biroju atvērt Daugavpilī, apliecinot, ka arī reģionos var veiksmīgi attīstīties šajā nozarē,” uzsver Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Kaspars Rožkalns.

“Webhelp” specializējas klientu apkalpošanā un maksājumu pārvaldībā, kā arī pārdošanas un mārketinga pakalpojumu sniegšanā, izmantojot balss, sociālos un digitālos kanālus. Uzņēmums pielāgo dažādus digitālos pakalpojums cilvēku vajadzībām, ņemot vērā lietotāju paradumus.

“Uzņēmums izvēlējās savu biroju atvērt Daugavpili, ņemot vērā potenciālo darbinieku pieejamību un pilsētas ģeogrāfisko atrašanās vietu, kā arī lielisko sadarbību ar LIAA, Daugavpils pašvaldību un Daugavpils Universitāti," norādīja “Webhelp Latvia” izpilddirektors Jānis Misāns.

“Daugavpils pilsētas pašvaldība augstu novērtē sadarbību ar LIAA, kuras rezultātā mūsu pilsētā ir uzsācis darbību starptautisks uzņēmums “WebHelp”, kas darbojas šobrīd tik aktuālajā informācijas tehnoloģiju nozarē un paplašina savu darbinieku komandu ar daugavpiliešiem. Daudziem pilsētniekiem tā ir lieliska iespēja uzsākt savas darba gaitas dzimtajā pilsētā. Tā kā uzņēmums ir izvietojies Daugavpils Universitātes telpās,  nepieciešamības gadījumā darbu var ērti apvienot ar mācībām,” akcentē Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Igors Prelatovs.

Uzņēmums “Webhelp” ir pārstāvēts 50 valstīs ar 150 birojiem, un uzņēmuma kopējais apgrozījums 2019. gadā sasniedza 1,5 miljardus eiro. Kompānija jau šobrīd ir savas nozares līderis Eiropā, bet tās mērķis ir kļūt par vadošo nozares uzņēmumu pasaulē, nodrošinot profesionālus sociālo tīklu un platformu moderēšanas, maksājumu administrēšanas un citus digitālos pakalpojumus. Uzņēmuma darbība lielā mērā balstās uz mākslīgā intelekta risinājumu attīstību.

“Webhelp” kā uzņēmums vēlas sniegt ieguldījumu Daugavpils un visa Latgales reģiona ekonomiskajā attīstībā, piedāvājot savus pakalpojumus un atbalstu gan vietējiem, gan ārvalstu klientiem. Uzņēmuma Rīgas un Daugavpils biroji īpaši specializēsies pakalpojumu nodrošināšanā NVS reģiona tirgū, tādēļ potenciālajiem darbiniekiem būs nepieciešamas labas krievu un vēlamas arī angļu valodas zināšanas. Uzņēmums aicina sekot līdzi izsludinātajām vakancēm. Plašāku informāciju par uzņēmumu var iegūt www.webhelp.com.

Avots
LIAA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri