Pārlekt uz galveno saturu

Šodien attālināti norisināsies LIAA Jelgavas biznesa inkubatora "INFO stunda"

Šodien attālināti norisināsies LIAA Jelgavas biznesa inkubatora "INFO stunda", lai iepazīstinātu par inkubatora sniegtajām atbalsta iespējām, pieteikšanās kārtību, kā arī uzdot jautājumus biznesa inkubatora darbiniekiem, aģentūru LETA informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA).

Biznesa inkubators attālināti norisināsies plkst.12.

LIAA biznesa Inkubatori ir Latvijas un Eiropas Savienības atbalsta programma, kas ir veidota, iedvesmojoties no jaunuzņēmumu biznesa kultūras un darba metodoloģijas. Apmācības ir organizētas brīvā formātā, fokusējoties uz uzņēmēju interesēm un apgūstamo zināšanu nepieciešamību. Tā ir lielākā jauno uzņēmumu kopiena un kontaktu tīkls Latvijā.

Jau vēstīts, ka LIAA Jelgavas biznesa inkubators aicina Jelgavas, Bauskas, Dobeles, Ozolnieku, Vecumnieku, Tērvetes, Rundāles, Auces un Iecavas novadu jaunos uzņēmējus pieteikt savas biznesa idejas pirmsinkubācijas atbalsta saņemšanai.

Pieteikumu iesniegšana norisināsies no 1.septembra līdz 13.septembrim.

Informāciju sagatavoja Kristaps Ūgainis, LETA. Foto: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. 

Avots
LIAA / LETA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri