Pārlekt uz galveno saturu

"Skanstes City" infrastruktūras un klientu mobilitātes uzlabošanai investēs 1,7 milj. eiro

Biroju centrs "Skanstes City" būtiski paplašina savu teritoriju un ērtības klientiem, plānojot auto stāvlaukumu ar 450 automašīnu novietnēm. Jaunais auto stāvlaukums 16 000 kvadrātmetru platībā atradīsies blakus "Skanstes City" Laktas ielā, un tā izveidei, apzaļumošanai un labiekārtošanai ar elektrisko automašīnu uzlādes stacijām kopējais investīciju apjoms sasniegs ap 1,7 milj. eiro.

Patīkamas vides radīšanai auto stāvlaukuma teritorijā tiks veikta apzaļumošana, tajā skaitā iestādīti krūmu stādi, izveidots celiņš gājējiem līdz biroja centram, kā arī ierīkots energoefektīvs apgaismojums.

"Šo projektu realizējam ar mērķi, ka "Skanstes City" nodrošina Rīgā lielāko biroju centra auto stāvlaukumu. Proti, "Skanstes City" šobrīd piedāvā jau vairāk nekā 1000 automašīnu novietņu. Pabeidzot jaunā stāvlaukuma izbūvi Laktas ielā mūsu nomniekiem būs pieejams plašākais auto stāvlaukums ar 1500 auto novietnēm. Rīgas centra apkaimēs auto novietošana ir jau kļuvusi par izaicinājumu un ar šo projektu mēs ne tikai paplašinām autostāvvietu pieejamību un piekļūšanu "Skanstes City" biroju centram no Laktas ielas puses, bet arī veidojam ilgtspējīgu vidi, rūpējoties par elektrisko automašīnu uzlādes stacijām, velosipēdu novietnēm un zaļu, sakārtotu teritoriju," stāsta "Skanstes City" pārvaldītāja "SG Capital" partneris un valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs.

Auto stāvlaukums tiks izveidots pakāpeniski līdz 2024.gadam. Šobrīd ir nodots ekspluatācijā labiekārtots un apzaļumots stāvlaukums ar 50 auto novietnēm, līdz nākama gada vidum plānots paplašināt teritoriju līdz 250 auto novietnēm un tuvāko divu gadu laikā līdz 450 vietām kopā. Jau nākamgad auto stāvlaukumā plānots arī uzstādīt elektrisko automašīnu uzlādes stacijas.

""Skanstes City" ir straujāk augošā darījuma apkaime Rīgā un mūsu apņemšanās ir turpināt tik pat dinamisku izaugsmi, radot mūsu klientiem ilgtspējīgu, daudzpusīgu un modernu vidi. Šoruden jau atvērām konferenču centru 240 kvadrātmetru platībā, piedāvājot trīs dažāda izmēra zāles pasākumiem no 10-45 cilvēkiem, kā arī divas darba telpas telefonsarunām un mazākām sanāksmēm. Turklāt centra izkārtojumu iespējams arī ērti pārkārtot vairākās konfigurācijās, to pielāgojot uzņēmuma individuālām vajadzībām," piebilst H. Švarcs.

Lai uzlabotu "Skanstes City" velo infrastruktūru un ērtības riteņbraucējiem, biroju centrā nule kā ir ierīkotas ģērbtuves nomniekiem, kuri tagad var piedāvāt saviem darbiniekiem dušas un ģērbtuves, kas ir aktuāla ērtība, piemēram, pēc brauciena uz darbu ar velosipēdu.

Par Skanstes City:

"Skanstes City" šobrīd ir viens no lielākajiem biroju kompleksiem Rīgā, kas strauji attīstās. Tas ietver astoņas ēkas Skanstes un Duntes ielā teju 50 000 m2 platībā, kur telpas nomā vairāk nekā 60 Latvijas un ārvalstu uzņēmumi. "Skanstes City" pārvalda "SG Capital", kas ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks ar uzsvaru uz investīciju ilgtspēju. "SG Capital" ir dibināts 2016.gadā un tā klienti ir vadošie institucionālie ieguldītāji Baltijas reģionā.

Informāciju sagatavoja Ginta Ozoliņa, ginta.ozolina@skanstescity.lv. Publicitātes foto. 

Avots
Skanstes City

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri