Pārlekt uz galveno saturu

SEB banka piešķīrusi finansējumu 34 miljonu eiro apmērā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldniekam “SG Capital”

SEB banka piešķīrusi finansējumu 34 miljonu eiro apmērā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldniekam “SG Capital”

SEB banka piešķīrusi finansējumu 34 miljonu eiro apmērā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldniekam “SG Capital”. Piešķirtais finansējums paredzēts biroju centru “Skanstes City” un “Skanstes City Dunte” esošo saistību refinansēšanai.

“Skanstes City” šobrīd ir viens no lielākajiem biroju kompleksiem Rīgā. Tas ietver astoņas ēkas, kur telpas nomā vairāk nekā 60 Latvijas un ārvalstu uzņēmumi, kas pārstāv dažādas biznesa nozares. Viena no lielākajām ēkām biroju kompleksā ir “Skanstes City Dunte”, kurā savu darbību attīsta vairāk nekā 15 Latvijas un ārvalstu uzņēmumi.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “Esam pārliecināti, ka biroju centri ar labu atrašanās vietu, modernu, ilgtspējīgu darba vidi un augstas kvalitātes pakalpojumiem būs aktuāli arī turpmāk, tāpēc saglabājam konstruktīvu skatījumu uz biroju segmenta attīstību. Viens no būtiskiem šī segmenta attīstības faktoriem jau tuvākajā nākotnē būs zaļā transformācija un ietekmes uz vidi mazināšana. “SG Capital” jau šobrīd ir viens no iedrošinošiem piemēriem, kā gūt lielāku pievienoto vērtību, investējot komunikāciju un iekārtu uzlabošanā, lai celtu energoefektivitāti un mazinātu izmešu daudzumu. Tāpat uzņēmums veicis būtisku ieguldījumu, lai sertificētu visus fondam piederošos biroju ēku kompleksus pēc ilgtspējīgas būvniecības BREEAM standarta.”

“SG Capital” valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs: “Skanstes City aktīvi attīstās, sniedzot saviem nomniekiem arvien jaunas iespējas un ērtības. Iepriekšējos gados daudz līdzekļu ieguldījām, lai izveidotu mūsdienīgu biroju vidi, ieviesām jaunus IT risinājumus un sasniedzām labus ilgtspējas rādītājus mūsu ēkās. Rudenī savu darbību uzsāks arī konferenču centrs, līdz gada beigām paplašināsim stāvvietu skaitu, nodrošināsim papildu elektrouzlādes vietas, labiekārtosim āra teritorijas un pievienosimies jaunajam “Skanstes dārzi” parkam, kas top mums tieši kaimiņos. SEB bankas sniegtais finansējums mums ļaus neapstāties pie sasniegtā un turpināt iesākto attīstību.”

“SG Capital” ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks ar uzsvaru uz investīciju ilgtspēju. “SG Capital” dibināts 2016. gadā, tā klienti ir vadošie institucionālie ieguldītāji Baltijas reģionā.

Informāciju sagatavoja Elīna Neimane, SEB banka Korporatīvās komunikācijas pārvaldes uzņēmumu komunikācijas vadītāja. Foto: Skanstes City. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri