Pārlekt uz galveno saturu

SANITEX noslēdz līgumu ar Amserv Motors par teju 100 videi draudzīgu auto iegādi

SANITEX paplašina savu autoparku ar 98 jaunākās paaudzes Toyota Yaris Hybrid automobiļiem. Ilgtspējīga vides politika un rūpes par darbiniekiem - būtiski priekšnoteikumi auto izvēlē. Toyota Yaris Hybrid sniedz ievērojamu vides un ekonomijas ieguvumu

Turpinot ieviest arvien jaunus, ilgtspējīgus un videi draudzīgus risinājumus darbības efektivitātes paaugstināšanai, vairumtirdzniecības, izplatīšanas un loģistikas uzņēmums SANITEX noslēdzis sadarbības līgumu ar autocentru SIA Amserv Motors par 98 videi draudzīgo Toyota Yaris Hybrid automobiļu iegādi. Tādējādi SANITEX pārliecinoši apstiprina savu nostāju kā zaļi domājošs uzņēmums, kam rūp klimata norises pasaulē un kas, veicot ikdienas darbu, vēlas līdz minimumam samazināt savu ekoloģiskās pēdas nospiedumu vidē.

Lēmums par videi draudzīgu auto iegādi ir loģisks solis SANITEX biznesa attīstības stratēģijā. Ņemot vērā uzņēmuma darbības specifiku, kas ietver aktīvu pārvietošanos pa visiem valsts reģioniem, tika izvēlētas automašīnas, kas būtu vienlaikus videi draudzīgas, ar ekonomisku degvielas patēriņu, drošas un komfortablas vadītājam. Dodoties pie klientiem, SANITEX darbinieki ik dienu nobrauc simtiem kilometru, tāpēc svarīgs faktors bija darbinieku fiziskā un emocionālā labsajūta, atrodoties pie stūres un darbdienas beigās. Attiecībā uz vides politiku SANITEX vērtības daudzējādā ziņā saskan ar kompānijas Toyota globālo vides redzējumu. Proti, izmantot ilgtspējīgas mobilitātes tehnoloģijas, kas nodrošinātu harmonisku vides un ekonomikas līdzāspastāvēšanu. Tehniski auto industrijā tas nozīmē virzību uz "nulle" izmešiem braukšanas laikā. Lai mazinātu savu nospiedumu globālā piesārņojuma kartē, SANITEX ieviesti arī citi videi draudzīgi risinājumi. Piemēram, ēku apsildei tiek izmantoti siltumsūkņi, bet, lai samazinātu elektroenerģijas patēriņu, izvēlēts energoefektīvais LED apgaismojums. Drīzumā plānots uzstādīt saules paneļus, kas nodrošinās aptuveni 1/5 no uzņēmumam nepieciešamās enerģijas.

Toyota Yaris Hybrid būs pirmās videi īpaši draudzīgās automašīnas SANITEX autoparkā. Ceturtās paaudzes Toyota Yaris ir pirmā kompaktā B segmenta automašīna, kas veidota uz jaunākās Toyota zīmola globālās TNGA platformas GA-B moduļa bāzes. Būtiskie ieguvumi - precīzāka vadāmība, drošība, komforts un vairāk telpas, ko papildina izteiksmīgs dizains. Yaris ir pirmā Toyota automašīna ar kompakto ceturtās paaudzes pašuzlādes Toyota hibrīda 1.5 litru dzinēju, kas attīsta 116 Zs kopīgo sistēmas jaudu un sniedz vērā ņemamus vides un ekonomijas rezultātus - 3.8 l/100 km vidējo degvielas patēriņu un 87 g/km CO2 emisijas kombinētajā ciklā pēc WLTP testu procedūras. Ievērības cienīgs ir fakts, ka Yaris Hybrid elektromotors var darboties mijiedarbībā ar iekšdedzes dzinēju līdz pat 130 km/h.

Līgums ar SIA Amserv Motors noslēgts šī gada aprīlī un pirmās jaunās automašīnas SANITEX jau saņēma maijā. Jāatzīmē, ka SANITEX sadarbība ar Amserv Grupas uzņēmumiem ir īpaši veiksmīga un veidojusies ilgākā periodā, autoparku regulāri nomainot vai papildinot ar Amserv Grupas pārstāvēto zīmolu modeļiem.

Uzziņai:

SANITEX ir lielākais vairumtirdzniecības, izplatīšanas un loģistikas uzņēmums Lietuvā un Latvijā, kas aktīvi darbojas arī Igaunijā un Polijā. Uzņēmums dibināts 1992.gadā un šobrīd sadarbojas jau ar vairāk nekā 500 ražotājiem un apkalpo vairāk nekā 32 000 klientu visās Baltijas valstīs. Kopš 1997.gada SANITEX LLC grupā pastāv arī CASH & CARRY ķēde, kurā mazāki veikali, kioski, kafejnīcas, bāri un citi uzņēmumi var iegādāties visus nepieciešamos produktus. 2005.gadā uzņēmums SIA SANITEX DISTRIBUTION & LOGISTICS sāka savu darbību Latvijā un 2010.gadā grupai pievienojās arī SANITEX ESTONIA OÜ. SANITEX piedāvā plašu sortimentu (vairāk nekā 43 000 produktu vienības) profesionālus pakalpojumus un biznesa risinājumus. Šobrīd galvenie partneri ir Philip Morris International, JTI, Procter & Gamble, MARS, Estrella, Gallina Blanca, Mondelez International, Unilever, Kellogg's, Pringles, Dzintars, Druva, Livonia, Ilgezeem un daudzi citi starptautiskie un vietējie ražošanas uzņēmumi.

AMSERV GRUPA ir viens no lielākajiem automašīnu tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmumiem Baltijā, ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi un 8 autocentriem Latvijā un Igaunijā. Autocentrs Amserv Motors ir viens no AMSERV GRUPAS pārstāvjiem Latvijā ar oficiālām Toyota un Lexus pārdošanas un servisa tiesībām un diviem autocentriem Rīgā, Krasta ielā 3 - AMSERV MOTORS TOYOTA un LEXUS RĪGA KRASTA.

Informāciju sagatavoja Santa Bērziņa,  AMSERV MOTORS. Publicitātes foto. 

Avots
AMSERV MOTORS

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri