Pārlekt uz galveno saturu

Šajā nedēļas nogalē Citadele veiks uzlabojumus IT sistēmās un aicina visus norēķinus veikt šodien

Lai turpinātu modernizēt un būtiski uzlabot Citadeles IT sistēmas, ieliekot stabilus pamatus turpmākajai digitālo pakalpojumu attīstībai, šajā nedēļas nogalē - no 14.augusta līdz 15.augusta plkst. 12.00 - klientiem nebūs pieejami maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē.

Citadele aicina klientus norēķinus veikt šodien līdz plkst. 17.00, kā arī iepazīties ar bankas sagatavoto pārskatu par pakalpojumu pieejamību uzlabojumu laikā.

• No 14.augusta plkst. 00.00 līdz 15.augusta plkst. 12.00 klientiem nebūs pieejami maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē.

• Filiāles strādās saskaņā ar darba laiku, taču arī tajās nevarēs veikt maksājumus.

• Paredzēts, ka maksājumu kartes un bankomāti strādās ierastajā režīmā.

Maksājumu kartes un bankomāti strādās

• Jūsu ērtībām būs pieejami gan norēķini ar maksājumu kartēm, gan bankomātu pakalpojumi. Paredzēts, ka to darbība IT sistēmu uzlabojumu laikā netiks ietekmēta.

• Uzlabojumu laikā nebūs pieejama pirkumu apmaksa e-veikalos ar internetbanku, taču būs iespēja veikt maksājumus ar karti, ievadot kartes datus.

Aicinām visus steidzamos maksājumus veikt savlaicīgi

• Maksājumi starp klientu kontiem un uz citu banku kontiem šajā laikā nebūs pieejami, tostarp arī maksājumi internetbankā un mobilajā lietotnē. Ja klientam ir ikmēneša maksājums, kura termiņš ir 14. līdz 15.augusts, banka aicina veikt rēķina apmaksu savlaicīgi - līdz 13.augusta plkst. 17.00.

• Zibmaksājumi norādītajā laika intervālā nebūs pieejami - šajā laikā netiks pieņemti ne ienākošie, ne izejošie zibmaksājumi.

• Ienākošo maksājumu apstrāde tiks atjaunota no 15.augusta plkst. 12.00.

Internetbanka un mobilā lietotne

• Gan mobilā lietotne, gan internetbanka klientiem būs pieejama, taču tajās nevarēs veikt maksājumus un noformēt kredītus. Arī citas funkcijas nebūs pieejamas vai būs ierobežotas.

• Iespējams, ka uzlabojumu laikā veiktie karšu darījumi klientu kontos pilnīgi atspoguļosies pēc uzlabojumu pabeigšanas.

Tiešsaistes pakalpojumi

• Tiešsaistes pakalpojumi, piemēram, attālinātā pieteikšanās mājokļa kredītam, būs pieejami, tomēr pieteikumi tiks izskatīti pēc uzlabojumu veikšanas.

• Citadeles Biznesa portāls uzlabojumu laikā nebūs pieejams.

Filiāles un attālinātā klientu apkalpošana

• Lai sniegtu konsultācijas un atbildētu uz klientu jautājumiem, filiāles tirdzniecības centros būs atvērtas savā ierastajā darba laikā, tomēr darbības ar bankas sistēmām (maksājumi, kontu atvēršana un citas) nebūs pieejamas līdz uzlabojumu procesa beigām.

• Uzlabojumu laikā attālinātā apkalpošana zvanu centrā būs pieejama visu diennakti, lai palīdzētu klientiem risināt jebkuras neskaidrības.

Jautājumu un neskaidrības gadījumos Citadeles klienti ir aicināti sazināties ar mums jebkurā sev ērtajā kanālā - mobilās lietotnes čatā, internetbankas sarakstē, e-pastā info@citadele.lv vai zvanot uz 67010000.

Atgādinām, ka banka nekad nezvanīs, nesūtīs SMS vai e-pastus ar lūgumu klientiem ievadīt vārdus, paroles, kodus vai citu personīgu informāciju.

Par banku Citadele

Citadeles misija ir modernizēt banku nozari un sniegt klientiem un biznesam visā Baltijā vairāk iespēju.

Līdztekus klasiskajiem bankas pakalpojumiem Citadele saviem klientiem piedāvā virkni jaunākās paaudzes finanšu tehnoloģijās bāzētu pakalpojumu: sākot ar mūsdienīgu lietotni, bezkontakta norēķiniem un zibmaksājumiem, un beidzot, kā pirmie Baltijā, piedāvājot atvērt kontu ar selfiju, maksāt ar gredzenu un uz mobilā tālruņa numuriem.

Citadele ir otrā lielākā banka Latvijā pēc aktīviem. Citadeles grupa tiek pārvaldīta no Latvijas. Tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri