Pārlekt uz galveno saturu

Rīgā notiks starptautisks pasākums filmu nozares profesionāļiem “Magnetic Series”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Rīgas Starptautisko kino festivālu un telekomunikāciju uzņēmumu “Tet” uzsāk jaunu ikgadēju filmu nozares pasākumu – "Magnetic Series". Tas būs īpašs Baltijas jūras reģionam un Ziemeļvalstīm veltīts daudzsēriju filmu projektu attīstības un sadarbības tīkla veidošanas pasākums.

Atklāšanas pasākums notiks 16. oktobrī, un tajā nozares profesionāļi diskutēs par tēmām, kas saistītas ar daudzsēriju filmu veidošanu. Ņemot vērā Covid-19 situāciju valstī, šis pasākums norisināsies gan tiešsaistē, gan klātienē, un būs kā ievads ikgadējam “Magnetic Series” pasākumam, kas pilnvērtīgi sāksies 2021. gadā.

Paredzēts, ka dalībnieki un uzaicinātie viesi katru gadu varēs iepazīties un uzzināt vairāk par jauno daudzsēriju filmu projektiem, kas meklē starptautiskus kopražojuma un finansēšanas partnerus Baltijas jūras reģionā un Ziemeļvalstīs – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Polijā, Vācijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Islandē un Grenlandē.

Šogad pasākuma programmai līdzi būs iespējams sekot ikvienam - sadarbībā ar “Tet” konference tiks straumēta tiešsaistē, un tā būs pieejama šeit: https://rigaiff.lv/lv/forum-2020/magnetic-series/ , kā arī LIAA youtube un Magnetic Latvia facebook kontos.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri