Pārlekt uz galveno saturu

Projektēšanas uzņēmums SWETCH atver filiāli Polijā

Būvkonstrukciju projektēšanas uzņēmums SWETCH no Latvijas atvērtis filiāli Polijas Rietumu Pomerānijas reģionā - Ščecinas pilsētā. Šāds solis sperts nolūkā attīstīt projektēšanas pakalpojumus eksportu ar augstu pievienoto vērtību.

Jaunais SWETCH birojs iekārtots Ščecinas pilsētas PIASTÓW biroju centrā, un jau šobrīd piedāvā iespēju sevi profesionāli pierādīt rasētājiem, projektētājiem, kā arī būvniecības projektu vadītājiem.

SWETCH valdes priekšsēdētājs Ulvis Siliņš atklāj: "Piecu gadu pastāvēšanas laikā SWETCH kļuvis par stabilu sadarbības partneri Skandināvijas arhitektiem, būvniekiem, saliekamā dzelzsbetona un būvmateriālu ražotājiem, izstrādājot un vadot vairāk nekā 150 augtas kvalitātes metāla un saliekamā dzelzsbetona konstrukciju projektus dažāda lieluma un tipa ēkām. SWETCH plāno ne vien medīt talantus Polijā, bet arī attīstīt esošo Latvijas komandu, 2022.gadā paplašinot biroja telpas teju trīs reizes."

Par Polijas SWETCH biroja partneriem izraudzīti Artur Buszmicz un Bartlomiej Dejewski. Abiem inženieriem ir vairāk nekā piecu gadu projektēšanas un projektu vadības pieredze dažāda mēroga objektos Polijā. B. Dejewski paralēli darbam SWETCH turpinās izglītot topošos būvinženierus Rietumu Pomerānijas Tehnoloģiju universitātes (West Pomeranian University of Technology) Būvniecības fakultātē.

SWETCH filiāles partneris Polijā Bartlomiej Dejewski neslēpj gandarījumu par Polijas biroja ātro attīstību: "Telpas Ščecinas pilsētas ofisā ir iekārtotas un seši būvinženieri jau strādā pie jaunajiem projektiem. Pirms darba uzsākšanas, visi inženieri ir saņēmuši apmācības un daļa vēl turpina pārņemt labāko SWETCH Latvijas biroja būvinženieru praksi, apgūstot programmatūras Tekla Structures projektēšanas vidi."

Būvkonstrukciju projektēšanas uzņēmums SWETCH dibināts 2016.gadā Latvijā. Uzņēmuma kodolu 2021.gadā veido 30 būvinženieri ar plašu starptautisko projektēšanas pieredzi un spēcīgām zināšanām, kas aizgūtas Latvijas, Dānijas un Polijas tehniskajās universitātēs.

SWETCH portfeli veido tādi Skandināvija nozīmīgi objekti kā Ārlandas Lidostas piektā termināla, Eskilstunas Universitātes studentu pilsētiņas, LIDL administrācijas ēkas, vairāku viesnīcu, biroju un loģistikas centru, kā arī dzīvojamo ēku konstruktīvo risinājumu izstrāde Zviedrijā, tāpat skolu, medicīnas un sociālās aprūpes centu konstrukciju aprēķini Norvēģijā.

Uzņēmums trešo gadu pēc kārtas saņēmis vadošā datu un analītikas kompānijas Ziemeļu un Centrālajā Eiropā Bisnode Group visaugstāko AAA kredītspējas novērtējumu.

Informāciju sagatavoja Jūlija Eizenberga, SWETCH mārketinga vadītāja. Publicitātes foto: no kreisās: SWETCH valdes priekšsēdētājs Ulvis Siliņš, Polijas SWETCH biroja partneris Artur Buszmicz un SWETCH valdes loceklis Andris Eizenbergs. 

Vairāk informācijas: 

E-pasts: julija.eizenberga@swetch.se

www.swetch.se

Facebook: https://www.facebook.com/swetch.se

Linekdin: https://www.linkedin.com/company/swetch/?viewAsMember=true

Avots
SWETCH

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri