Pārlekt uz galveno saturu

Polylabs nominēts UTECH Europe 2024 Ilgtspējas Iniciatīvas balvas finālam

Latvijas bioķīmijas uzņēmums Polylabs ar lepnumu informē ka ir izvirzīts kā viens no finālistiem UTECH Europe 2024 Ilgtspējas Iniciatīvas Balvai par savu jauno bio poliolu UPT produktu līniju.

Šī prestižā nominācija izceļ Polylabs mērķtiecīgo darbu ar inovācijām un videi draudzīgu produktu izstrādē poliuretāna nozarē.

Bio Polioli UPT ir produkti kas sniedz būtisku progresu videi draudzīgu poliuretānu siltumizolācijas putu ražošanā. Tie ir ražoti no mežrūpniecības, celulozes ražošanas nozarei pāri palikušajiem produktiem. 

Šie poliestera tipa lineārie polioli ir revolucionāri tirgū ar savu videi draudzīgo sastāvu. Radīti izmantošanai cieto PUR/PIR termoizolācijas putu produktos un citos pielietojumos, tie apvieno tehnisko izcilību ar vides ilgtspējas prasībām.

Galvenās Bio Poliolu UPT produktu priekšrocības:
•    CO2 negatīva pēda
•    Bio oglekļa saturs līdz 74%
•    Konkurētspējīga cena salīdzinājumā ar naftas izcelsmes produktiem

UTECH Europe 2024 ir lielākā starptautiskā izstāde & konference globālā mērogā poliuretāna nozarē. Izstāde notiks no 2024. gada 23. - 25. aprīlim Maastricht, Nīderlandē. Šis pasākums piesaista augsta līmeņa nozares uzņēmumus un tūkstošiem apmeklētāju no visas pasaules.

Polylabs pievienots īpaši atlasītai finālistu grupai UTECH Europe 2024 Ilgtspējas Iniciatīvas Balvai, kopā ar tādiem nozares līderiem kā BASF, Covestro, DOW, Kimpur, Plixxent un citiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Polylabs un tās inovatīvajiem Bio polioliem, lūdzu, sazinieties ar office@polylabs.eu.

Vairāk informācijas https://www.polylabs.eu/polylabs-nominated-finalist-for-utech-europe-2024-sustainability-initiative-award/. 

Avots
LIAA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri