Pārlekt uz galveno saturu

Plešs tiekas ar ārvalstu vēstniekiem par ATR jautājumiem

Šo ceturtdien, 5.augustā, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs (AP!) tiksies ar ārvalstu vēstniecību pārstāvjiem no 22 valstīm, lai pārrunātu administratīvi teritoriālās reformas (ATR) jautājumus.

Vispārējā ārvalstu diplomātiskā korpusa brīfingā par ATR ministrs kopā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieci Ilzi Ošu sniegs ieskatu tādos jautājumos kā reformas mērķi, Latvijas reģionālās situācijas analīze un izstrādātie instrumenti reformas iedzīvināšanai, t.sk. normatīvā regulējuma ietvars. Tāpat tiks pārrunāta reformas ieviešanas gaita un šī brīža statuss. VARAM pārstāvji dalīsies, kādā veidā tiek atbalstītas pašvaldības un to iedzīvotāji pārmaiņu laikā.

Brīfingā piedalīsies ārvalstu diplomātiskā korpusa pārstāvji no Apvienoto Arābu Emirātiem, Apvienotās Karalistes, Čehijas, Dānijas, Dienvidkorejas, Francijas, Gruzijas, Igaunijas, Itālijas, Īrijas, Japānas, Krievijas, Moldovas, Nīderlandes, Polijas, Slovākijas, Somijas, Spānijas, Turcijas, Ungārijas, Uzbekistānas un Vācijas. Tikšanās notiks pēc Apvienoto Arābu Emirātu vēstnieces Latvijā V.E. Hanana Al Alīli (Hanan Al Aleeli) kā diplomātiskā korpusa vecākās iniciatīvas, tādējādi valstu pārstāvjiem savstarpēji apmainoties ar pieredzi, ņemot vērā administratīvi teritoriālās reformas lielo tvērumu un nozīmi turpmākajā Latvijas attīstībā.

Mediju ievērībai - preses pārstāvjiem ir iespēja noklausīties tikšanos un uzdot interesējošos jautājumus tās noslēgumā. Lai saņemtu Zoom pieslēgšanās saiti, aicinām pieteikties, rakstot uz prese@varam.gov.lv līdz ceturtdienas plkst. 10.00. Tikšanās sākuma laiks ir plkst. 11.00, saruna norisināsies angļu valodā.

Informāciju sagatavoja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa. Foto: 

Avots
VARAM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri