Pārlekt uz galveno saturu

OECD Ekonomikas pārskatā par Latviju vērtēs paveikto eksporta ar augstu pievienoto vērtību veicināšanā

Š.g. 27. - 28. oktobrī notiks Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) politiskās misijas virtuāla formāta sanāksmes, kurās OECD augsta līmeņa pārstāvji un eksperti ar Latvijas valdības ministriem un ierēdņiem, kā arī nevalstiskā sektora sadarbības partneriem pārrunās sagatavoto 2021. gada Ekonomikas pārskata par Latviju projektu, ko OECD atbilstoši vispārējai praksei publicē reizi divos gados.

2021. gada OECD Ekonomikas pārskata par Latviju galvenais fokuss būs uz iespējām veicināt eksportu ar augstāku pievienoto vērtību, kas ir viena no Latvijas valdības apstiprinātajām prioritātēm tautsaimniecības izaugsmes un iedzīvotāju labklājības pieauguma nodrošināšanai.

Sanāksmju laikā tiks pārrunāts plašs jautājumu loks par makroekonomiskās vides, fiskālās un nodokļu politikas, ēnu ekonomikas apkarošanas, finanšu tirgus attīstības, uzņēmējdarbības vides, inovācijas sistēmas, eksporta veicināšanas politikas, darba tirgus, veselības aprūpes, izglītības un prasmju, kā arī tieslietu sistēmas darbības efektivitātes uzlabošanu. 

Plānots, ka 2021. gada OECD Ekonomikas pārskatu par Latviju prezentēs OECD Ģenerālsekretārs Matiass Kormans (Mathias Cormann) 2022. gada 9. martā Rīgā.

Informāciju sagatavoja Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa. Kontakti: 67013193, prese@em.gov.lv. Publicitātes foto.

Avots
EM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri