Pārlekt uz galveno saturu

Noslēgusies potenciālo tūrisma sadarbības tīklu projektu stratēģiju vērtēšana

Projekta "Tūrisma produktu attīstības programma"  ietvaros Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir pabeigusi potenciālo tūrisma sadarbības tīklu projektu stratēģiju vērtēšanu un sniegusi atzinumus.

Līdz 2024. gada 29. janvārim LIAA vērtēšanai un atzinuma sniegšanai saņēma 10 topošo tūrisma sadarbības tīklu stratēģijas. Stratēģijas iesniedza Latvijas Dabas tūrisma asociācija, Latvijas Veselības tūrisma klasteris, Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība, Vidzemes Tūrisma asociācija, Latvijas Restorānu biedrība (kultūras tūrisma projekts), Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (Zemgales reģiona projekts), Latvijas Kongresu birojs, Latgales Tūrisma asociācija, Kurzemes Tūrisma asociācija un Pierīgas Tūrisma asociācija.

Līdz 2024. gada 9. februārim iesniegtās stratēģijas tika izvērtētas un projekta pieteicējiem tika sniegts LIAA atzinums un ieteikumi stratēģijas pilnveidošanai, lai līdz 2024. gada 29. februārim projekta pieteicēji varētu iesniegt to kopā ar pilnveidoto stratēģiju un projekta iesniegumu Kohēzijas politikas fondu vadības informācijas sistēmas (KPVIS) e-vidē.

Plānots, ka pasākuma "Tūrisma produktu attīstības programma" 2. kārtā tiks izveidoti ne vairāk kā 8 tūrisma sadarbības tīkli (4 teritoriālie un 4 tematiskie).

"Tūrisma produktu attīstības programma" tiek īstenota ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda un valsts budžeta finansējumu.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri