Pārlekt uz galveno saturu

Neste Latvija vadītājs Armands Beiziķis kļuvis par Somijas Tirdzniecības kameras valdes locekli

Degvielas tirdzniecības līdera Latvijā SIA "Neste Latvija" valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis no 2022.gada 1.janvāra uzsāks darbu Somijas Tirdzniecības kameras Latvijā valdē kā valdes loceklis. Armands Beiziķis ievēlēts valdē pirmo reizi un nākamos divus gadus pārstāvēs Somijas uzņēmumu intereses Latvijā paralēli darbam SIA "Neste Latvija".

Armands Beiziķis savu profesionālo karjeru finanšu nozarē uzsāka 1998.gadā auditora amatā profesionālo pakalpojumu grupā Arthur Andersen (tagad E&Y), savukārt no 2001.gada strādājot finanšu direktora amatā farmācijas uzņēmumā GlaxoSmithKline Latvia. Armands Beiziķis darbu Somijas degvielas pārstrādes un tirdzniecības korporācijas Neste meitas sabiedrībā SIA "Neste Latvija" uzsāka 2006.gadā Finanšu direktora pozīcijā, un no 2012.gada - Mazumtirdzniecības vadītāja pozīcijā. 2019.gadā SIA "Neste Latvija" kļuva par degvielas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības līderi Latvijā, saglabājot līderpozīcijas arī 2020.gadā un 2021.gadā.

"Pēc vairāk nekā piecpadsmit gadiem darba degvielas tirdzniecības nozarē, pārstāvot Somijas zīmolu Neste, kas pasaulē atzīts par vienu no ilgtspējīgākajiem zīmoliem, esmu guvis gana pieredzi par uzņēmējdarbības vides izaicinājumiem un izpratni par izaugsmi Latvijā. Esmu priecīgs un pateicīgs, ka Somijas tirdzniecības kameras Latvijā biedri, līdzvērtīgi spēcīgu un atpazīstamu uzņēmumu un zīmolu pārstāvji Latvijā, man uzticējuši pārstāvēt viņu intereses šajā tirgū," atklāj Armands Beiziķis, Neste Latvija valdes priekšsēdētājs.

"Armands Beiziķis ir ievērojams papildinājums mūsu organizācijas vadībā, kas ar savu pieredzi, vadot vienu no lielākajiem Somijas uzņēmumiem Latvijā, palīdzēs veicināt sadarbību uzņēmējdarbībā starp Latviju un Somiju, kā arī sasniegt mūsu kameras mērķus," papildina Arnis Pooks, Somijas Tirdzniecības kameras Latvijā valdes priekšsēdētājs.

Līdz ar Armandu Beiziķi pirmo reizi darbam valdē ievēlēts Andris Božē, YIT Latvija valdes loceklis, savukārt darbu Somijas tirdzniecības kameras Latvijā valdē turpinās līdzšinējie valdes locekļi Valērija Vārna, TietoEVRY Latvijā vadītāja, zīmolu aģentūras Kauss Aģentūra dibinātājs un vadītājs Miikka Vahtera, Silva-Jeromanova Maura, SIA Silja valdes priekšsēdētāja, Lasse Henritius, Leinonen Latvija vadītājs, kā arī Arnis Pooks, Somijas tirdzniecības kameras Latvijā valdes priekšsēdētājs.

SIA "Neste Latvija" ir Neste korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 31 gadu. SIA "Neste Latvija" ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar Neste ražotās fosilās un atjaunojamās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 70 miljonus eiro. Neste DUS tīklu Latvijā veido 76 stacijas visā valstī.

Par Neste

Neste (NESTE, Nasdaq Helsinki) rada risinājumus cīņai ar klimata pārmaiņām un ātrākai pārejai uz aprites ekonomiku. Mēs pārstrādājam atkritumus, pārpalikumus un inovatīvas izejvielas atjaunojamās degvielās un ilgtspējīgās izejvielās plastmasai un citiem materiāliem. Mēs esam pasaules vadošais atjaunojamās dīzeļdegvielas un ilgtspējīgas aviācijas degvielas ražotājs, kas attīsta ķīmisko vielu pārstrādi, lai cīnītos ar plastmasas atkritumu problēmu. Mūsu mērķis ir līdz 2030.gadam palīdzēt klientiem samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas, izmantojot mūsu atjaunojamos un aprites ekonomikas risinājumus vismaz par 20 miljoniem tonnu ik gadu. Kā tehnoloģiski attīstīts augstas kvalitātes naftas produktu pārstrādātājs ar apņemšanos līdz 2035.gadam sasniegt oglekļa neitrālu ražošanu, mēs ieviešam arī atjaunojamas un pārstrādātas izejvielas, piemēram, plastmasas atkritumus. Mēs pastāvīgi esam iekļauti pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu sarakstā Dow Jones ilgtspējības indeksā un Global 100 sarakstā. 2020.gadā Neste ieņēmumi bija 11,6 miljardi eiro, un 82% no uzņēmuma peļņas guva atjaunojamie produkti. Lasīt vairāk: neste.com.

Informāciju sagatavoja Ilze Pērkone, "Neste Latvija" Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja. Kontakti: mob. tālr. +371 26336484. Foto: Edijs Pālens, LETA, SIA "Neste Latvija" valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis.

Avots
Neste Latvija

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri