Pārlekt uz galveno saturu

Mūkusalas Biznesa Centrs ieguvis jaunus investorus un 9,5 miljonus eiro attīstības projektiem

Emitējot jaunas kapitāla daļas, Mūkusalas Biznesa Centrs ir veicis izmaiņas savā dalībnieku struktūrā, tādējādi ievērojami palielinot uzņēmuma kapitālu. Jaunās investīcijas tiks izlietotas dažādu vērienīgu Mūkusalas ielas apkaimes projektu īstenošanai - darbs pie vairākiem no šiem projektiem jau ir uzsākts un tas noslēgsies tuvāko gadu laikā.

Emitētās kapitāla daļas ir iegādājušies divi esošie dalībnieki - SIA MBC CAPITAL un SIA Realto Capital, savukārt par Mūkusalas Biznesa Centra jauno dalībnieku ir kļuvis investīciju pārvaldītāja SIA EXPANSION CAPITAL AIFP pārvaldītais fonds INECI AIF. Kapitāla palielināšanas rezultātā Mūkusalas Biznesa Centrs ir piesaistījis uzņēmumam līdzekļus vairāk nekā 4 miljonu eiro apmērā.

Visu Mūkusalas Biznesa Centra dalībnieku tuvāko gadu mērķis ir uzņēmuma iziešana fondu biržā, lai turpinātu izmantot vietējo kapitālu tālākai uzņēmuma izaugsmei, kas nodrošinātu stabilu un prognozējamu izaugsmi esošajiem un jaunajiem uzņēmuma akcionāriem.

Tāpat Mūkusalas Biznesa Centrs ir parakstījis ilgtermiņa finansējuma līgumu ar Luminor banka 5,5 miljonu apmērā. Finansējums tiks izmantots, lai īstenotu Mūkusalas Biznesa Centra attīstības projektus - ikoniskās A klases Zeiss Biroju ēkas būvniecību, daudzstāvu autostāvvietas būvniecību, kā arī lai veiktu infrastruktūras uzlabošanas darbus nākamajām attīstības kārtām.

"Jaunie projekti turpinās nodrošināt labāko biroju un komerctelpu piedāvājumu Rīgā, tai skaitā īpašu uzmanību veltot energoefektivitātei un visas MŪKU SALAS apkaimes iedzīvotāju ērtībām - ņemot vērā gan tos, kuri pārvietojas ar auto, gan tos, kuri izvēlas atpūtu vai pastaigas sakārtotā vidē," stāsta Mūkusalas Biznesa Centra īpašnieks Klāvs Vasks.

Kā stāsta Mūkusalas Biznesa Centra īpašnieks, nākamie teritorijas attīstības posmi ir saistīti ar īres dzīvokļu attīstību, kā arī funkcionāli elastīgu biroju un medicīnas pakalpojumu iestāžu attīstību. "Mēs ticam, ka MŪKU SALAS apkaimes attīstība ies kopsolī ar Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra izaugsmi un Rail Baltica projekta īstenošanu, kā rezultātā pilnībā izmainot šo Rīgas apkaimi. MŪKU SALAI ir pamats kļūt par patiešām zaļu un vitāli burbuļojošu Rīgas sirdi," viņš stāsta.

Papildus jaunās biroju ēkas un daudzstāvu autostāvvietas būvniecības uzsākšanai, MŪKU SALAS apkaimē tuvākajā laikā tiks īstenoti arī citi vērienīgi projekti - sadarbībā ar Rīgas domi tiks izbūvēts gājēju un velobraucēju tiltiņš pie Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Jelgavas ielā, kas savienos šo teritoriju ar pārējo Torņakalna apkaimi, kā arī tiks īstenots 240 istabu studentu viesnīcas projekts Jelgavas ielā.

Mūkusalas Biznesa Centra teritorijā atrodas tādu uzņēmumu kā "Tele2", "Bolt", "Delfi", "Cognizant", "Civinity" un citi biroji. Nesen Mūkusalas ielas apkaime arī apvienojusies zem vienota zīmola - MŪKU SALA, kurā ietilpst arī Mūkusalas Biznesa Centrs un tā īstenotie projekti.

Informāciju sagatavoja Iveta Bahmane, "Mūkusalas Biznesa Centra" valdes priekšsēdētāja. 

Publicitātes foto (Projekta "Zeiss" vizualizācijas): https://failiem.lv/u/2xeua4xzb

Papildu informācija:

Iveta Bahmane

"Mūkusalas Biznesa Centra" valdes priekšsēdētāja

iveta@mbcentrs.lv

+371 29184816

Avots
Mūkusalas Biznesa Centrs

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri