Pārlekt uz galveno saturu

MIND4MACHINES: mašīnu savienošana ar cilvēkiem, procesiem un tehnoloģijām

MIND4MACHINES mērķis ir atvieglot starpnozaru un pārrobežu atbalstu, kas nepieciešams ražošanas MVU, lai pārbaudītu un pieņemtu jaunākās digitālās tehnoloģijas, lai pārietu uz viedāku, videi nekaitīgāku un resursu efektīvāku ražošanu, kas ir saskaņota ar jaunākajām ES politikām.

programmas vizualizācija

Detalizētāk par programmas mērķiem: 

Projekta mērķis ir izveidot liela mēroga demonstratorus, lai pārbaudītu virkni digitālo risinājumu tehnoloģiju nodrošināšanai MVU un jaunizveidotiem uzņēmumiem, kas ļaus projektā iesaistītajiem ražošanas uzņēmumiem risināt gan digitalizācijas, gan ilgtspējības nozares izaicinājumus.

Ražošanas uzņēmumi tiek aicināti izmantot MIND4MACHINES atvērto inovāciju telpu, lai meklētu risinājumus ražošanas procesu digitalizācijai.

MVU un jaunuzņēmumi, kas nodrošina tehnoloģijas, tiek aicināti:

Piedāvājiet risinājumus ražošanas uzņēmumu vajadzībām, izmantojot MIND4MACHINES atvērto inovāciju telpu, un ar šo risinājuma piedāvājumu piesakieties atklātajiem konkursiem, lai saņemtu finansējumu.

Izmantojiet ieguldījumu gatavības novērtēšanas rīku, lai novērtētu viņu gatavību investīcijām, kas viņiem pavērs atvērto zvanu un paātrinātāju programmu vārtus.
Ievadiet MIND4MACHINES paātrinātāja programmas.

programmas vizualizācija

MIND4MACHINES ir Eiropas Komisijas finansēts Horizon 2020 projekts, kuru vada Stambulas Rūpniecības kamera (ICI), un tas ir kopīgs projekts starp uzņēmumu asociācijām, MVU kopām, pētniecības organizācijām, tirdzniecības un rūpniecības kamerām un reģionālās attīstības aģentūrām. Projekta konsorciju veido 11 Eiropas partneri no 8 Eiropas valstīm.

Plašāka informācija par programmu pieejama šeit

https://mind4machines.eu/ 

Publicitātes vizualizācijas. 

 

Avots
mind4machines.eu

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri