Pārlekt uz galveno saturu

Meža un lauksaimniecības ieguldījumu fonds iegādājies 1184 hektāru zemes Latvijā

Meža un lauksaimniecības ieguldījumu fonds "INVL Ilgtspējīgas mežsaimniecības un lauksaimniecības zemes fonds II", kas veic savus ieguldījumus Baltijas jūras reģionā un Centrālās un Austrumeiropas valstīs, ar sava meitasuzņēmuma SIA "Zemvalde Forest" starpniecību noslēdzis darījumu par 1184 hektāru, tostarp 635 hektāru meža zemes, iegādi Latvijā.

Fonda pārstāvji norāda, ka tās ir konsolidētas platības ar plašām komerciālās mežsaimniecības iespējām, kā arī labu lauksaimniecības zemi, kas ļaus fonda partneriem praktizēt ilgtspējīgu mežsaimniecību ilgtermiņā, ieviest ilgtspējīgas lauksaimniecības principus un paaugstināt darbības efektivitāti lauksaimniecības zemēs.

"INVL Ilgtspējīgas mežsaimniecības un lauksaimniecības zemes fonds II" pārstāvji norāda, ka tam ir neierobežots darbības laiks, kas ļauj apsaimniekot iegādātos aktīvus ļoti ilgu laiku, tādējādi kļūstot par pievilcīgu iespēju tiem, kas nodarbojas ar agrobiznesu Baltijā, ļaujot atbrīvot kapitālu, nododot zemi ilgtermiņa investoram.

Fonds veic ieguldījumus Baltijas valstīs un plāno vēlāk paplašināt savu portfeli Eiropas Savienībā (ES) ietilpstošajās Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs, kas piedāvā pievilcīgu investīciju atdevi un stabilu normatīvo vidi. Liela uzmanība tiek pievērsta mežu un lauksaimniecības zemju ilgtspējīgai apsaimniekošanai ne tikai vides aizsardzības, bet arī sociālās atbildības ziņā. Fonds savu darbību balsta uz ilgtspējīgas mežsaimniecības standartiem un veicina ilgtspējīgas saimniekošanas principu ieviešanu lauksaimniecības zemēs.

Fonds darbojas saskaņā ar Luksemburgas likumiem un veic ieguldījumus konkrētās valstīs, ievērojot šo valstu noteiktos normatīvos ierobežojumus.

"INVL Ilgtspējīgas mežsaimniecības un lauksaimniecības zemes fondu II" administrē viens no lielākajiem fondu pakalpojumu sniedzējiem Eiropā "Apex Group". Fonds paredzēts institucionālajiem un privātajiem investoriem no ES valstīm.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri