Pārlekt uz galveno saturu

Meistarklases "Efektīva uzņēmuma komunikācija digitālajā vidē" video ieraksts

Meistarklasē kopā ar satura stratēģi Ievu Drāznieci uzzināsi par efektīvas digitālās komunikācijas veidošanas pamatprincipiem, kā arī dzirdēsi ieteikumus stratēģiskai LinkedIn kanāla izmantošanai, kas daudziem eksportētājiem vēl ir neatklāts uzņēmējdarbības attīstības un jaunu partneru piesaistes avots.

Efektīva uzņēmuma komunikācija – tā ir stratēģiska un pārdomāta attiecību veidošana ar esošajiem un potenciālajiem klientiem, kas palīdz sekmīgi sasniegt biznesa mērķus un pavērt jaunus sadarbības apvāršņus.

Meistarklases vadītāja – Ieva Drāzniece.

Satura stratēģe un mārketinga komunikācijas speciāliste ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi zīmolu, produktu un pakalpojumu virzīšanā tirgū.

Viens no pirmajiem Ievas projektiem bijusi darbība Latvijas Snovborda asociācijā un snovborda kā aktīva dzīvesveida popularizēšanas veicināšanā 2001. gadā. Savukārt pēdējo gadu pieredze vairāk saistīta ar satura projektu vadību, klientu atbalsta vadību un reputācijas celšanu Latvijā atpazīstamiem zīmoliem kā MADARA Cosmetics, Laima u.c. No 2020. gada Ieva kā ārpakalpojuma satura projektu partneris nodrošina satura stratēģijas un satura pakalpojumus dažādiem uzņēmumiem, kā arī palīdz profesionāļiem stratēģiski uzlabot LinkedIn profilu un klātbūtnes stratēģiju saskaņā ar to mērķiem.
 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri