Pārlekt uz galveno saturu

LVRTC turpmāk vadīs Ģirts Ozols

Šī gada 27.novembrī VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (turpmāk - LVRTC) valdes priekšsēdētāja amatu atstājis Edmunds Beļskis. Turpmāk viņš vadīs AS "Latvijas Valsts meži" padomi. Par LVRTC valdes priekšsēdētāju 29.novembrī ir iecelts LVRTC valdes loceklis Ģirts Ozols, kurš LVRTC strādā kopš 2016.gada un ir pildījis gan Komercdirektora pienākumus, gan no 2019.gada aprīļa līdz 2019.gada 2.septembrim bijis valdes priekšsēdētājs, bet pēc tam - valdes loceklis.

"Divu gadu laikā LVRTC ir izdevies īstenot būtiskas korporatīvās pārvaldības izmaiņas, stiprināt komandu, uzlabot un padarīt pārskatāmākus gan biznesa procesus, gan sadarbību ar partneriem, uzraugošajām institūcijām un klientiem. Pērn uzņēmums ir sasniedzis vēsturiski lielāko apgrozījumu un šī gada prognozes liecina, ka arī 2021.gads būs strādāts godam. LVRTC ir arī atguvis lielā uzņēmuma statusu, kas apliecina, ka uzņēmuma vadība ritējusi roku rokā ar izaugsmi, attīstību, jaunu tehnoloģiju un zinātību apgūšanu un ieviešanu. Pandēmijas laikā LVRTC ir bijis stabils balsts gan valsts digitālās transformācijas procesos, gan telekomunikāciju operatoriem, kuru prasības pret datu pārraides ātrumiem strauji pieauga, gan iedzīvotājiem, kuri tieši šajā laikā uzsāka eParaksta lietošanu. Komandas darbs ir bijis veiksmīgs un arī turpmāk novēlu LVRTC darbos un pakalpojumos stiprināt reputāciju un cieņu klientu un sadarbības partneru vidū," uzsver Edmunds Beļskis.

"Padome ciena un novērtē Edmunda Beļska lēmumu atstāt valdes priekšsēdētāja amatu, lai pieņemtu jaunus izaicinājumus valstij nozīmīgā kapitālsabiedrībā. Darbs Padomē nav savienojams ar valdes priekšsēdētāja amatu ne vien interešu konflikta dēļ, bet arī tādēļ, ka abi amati paģēr gan 24/7 atbildību, gan laiku un padziļinātu izpratni par biznesa procesiem un tehnoloģijām. LVRTC sniegto pakalpojumu nozīmīgums gan valsts pārvaldē, gan komercsektorā pieaug. Uzņēmums īsteno virkni stratēģisku projektu, kas veiksmīgi un rūpīgi jāturpina arī turpmāk. Padome izsaka pateicību Edmundam Beļskim par līdzšinējo veikumu, augsto atbildības līmeni un iniciatīvu, kas sekmējusi pozitīvas pārmaiņas un LVRTC izaugsmi, kā arī vēl panākumus "Latvijas Valsts meži" padomes priekšsēdētaja amatā," norāda LVRTC padomes priekšsēdētājs Aldis Greitāns.

Ģ.Ozols ir pierādījis sevi kā spējīgu vadītāju un nozares profesionāli, ir iesaistījies visu LVRTC stratēģisko projektu norisē, pārzina gan LVRTC klientus, gan biznesa procesus, gan tehnoloģiskās platformas, turklāt vadījis LVRTC pārmaiņu laikā pirms diviem gadiem, kamēr notika valdes amatu konkurss. Par teicamo darbu vairāku valsts nozīmes projektu īstenošanā 2018.gadā saņēmis Ministru prezidenta pateicības rakstu "Par ieguldījumu valsts mēroga elektronisko sakaru projektu pārvaldībā" un Aizsardzības ministrijas pateicību "Par veiksmīgu sadarbību un atbalstu Latvijas valsts aizsardzības mērķu īstenošanā".

Tuvākajā laikā tiks izsludināts valdes locekļa amata konkurss.

LVRTC ir 100% valstij piederošs IKT infrastruktūras uzņēmums, kas klientiem nodrošina datu centru, datu pārraides, fiziskās šķiedras nomas, mākoņdatošanas pakalpojumus un kiberdrošības pakalpojumus valsts pārvaldes iestādēm, radio un TV apraides pakalpojumus, kā arī droša elektroniskā paraksta un e-Identitātes pakalpojumus iedzīvotājiem un organizācijām.

Uzņēmums dibināts 1924.gadā un uzņēmuma pamatkapitāls ir 78.1milj eur. 2020.gadā LVRTC apgrozījums pārsniedzis 20 miljonus EUR, kas vēsturiski ir lielākais apgrozījums uzņēmuma darbības gados. Pērno gadu LVRTC ir noslēdzis ar 2.76 miljonu EUR lielu peļņu, kas pārsniedz LVRTC vidējā termiņa stratēģijā izvirzīto mērķi. Uzņēmuma pašu kapitāls gada beigās sasniedza 84.65 miljonus EUR, bet aktīvu kopvērtība palielinājās par 12.45 miljoniem EUR, sasniedzot 137.3 miljoni EUR.

Informāciju sagatavoja Vineta Sprugaine, Korporatīvās komunikācijas daļas vadītāja. Kontakti: vineta.sprugaine@lvrtc.lv, 29665001. Publicitātes foto.

www.lvrtc.lv| www.platjosla.lv

Seko LVRTC jaunumiem arī:

Facebook: www.facebook.com/eParaksts

Twitter: @eParaksts un @LVRTC_TVtornis

  Avots
  LVRTC

  Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

  Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
  Reģistrēties

  Mūsu partneri