Pārlekt uz galveno saturu

LTRK turpmāk preču izcelsmes sertifikātus izsniegs arī elektroniski

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), rūpējoties par uzņēmēju ērtībām un modernizējot pieejamos pakalpojumus, no maija piedāvā preču izcelsmes sertifikātus pieteikt un saņemt elektroniski.

Domājot par to, kā atvieglot klientu ikdienu un sadarbību padarīt ērtāku, LTRK turpina modernizēt un digitalizēt piedāvātos pakalpojumus, tādā veidā dokumentu saņemšanu padarot pieejamāku un vienkāršāku. No šī gada maija uzņēmēji preču izcelsmes sertifikātu var pieteikt un saņemt elektroniski, bez nepieciešamības ierasties klātienē. Tas nozīmē, ka to var nokārtot jebkurā sev ērtā laikā un vietā.

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš komentē: "Dzīvojot un strādājot digitālajā laikmetā, kas nepārtraukti attīstās, nepieciešami moderni un ērti pakalpojumi klientiem, lai taupītu viņu laiku un resursus, joprojām nodrošinot kvalitatīvu un savlaicīgu rezultātu. Tāpēc LTRK turpina digitalizēt savus pakalpojumus, ļaujot uzņēmējiem tos saņemt jebkurā vietā un laikā. Elektroniskie preču izcelsmes sertifikāti ir vēl viens solis pretī ātrākai un ērtākai sadarbībai ar klientiem."

Lai pieteiktos elektroniska preču izcelsmes sertifikāta saņemšanai, nepieciešams reģistrēties essCert tīmekļvietnē un iesniegt elektroniski parakstītu vienošanos. Tālākas norādes klients saņems e-pastā. Sīkāka informācija https://www.ltrk.lv/lv/epieteikums.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām) LTRK individuālo biedru - uzņēmumu - apgrozījums 2020.gadā pārsniedza 17,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Informāciju sagatavoja AIJA RUMBA, LTRK Sabiedrisko attiecību speciāliste. Kontakti: 29385117, aija.rumba@ltrk.lv. 

Avots
LTRK

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri