Pārlekt uz galveno saturu

LIAA aicina iepazīt Latvijas produktus

Latvijā top daudz produktu, kas ir īpaši, kvalitatīvi un kas teicami veic savu funkciju. Mēs ticam, ka ikvienam būtu vērts tos iepazīst, nogaršot, uzlaikot, izmēģināt un lietot. Vēloties ar tiem iepazīstināt arvien vairāk cilvēku, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir izveidojusi Latvijas produktu katalogu.

Elektroniskajā katalogā ir iekļauti labākie Latvijas uzņēmēju ražojumi, aptverot dažādus produktus – mēbeles un izglītojošus produktus bērniem, kā arī tekstilizstrādājumus, interjera elementus un mēbeles ikvienam mājoklim. Katalogs iepazīstina arī ar gardākajiem vietējiem pārtikas produktiem, dzērieniem, kosmētiku, apģērbu un aksesuāriem.

Atsevišķa sadaļa veltīta biznesam, kā arī produktiem, kas noderēs atpūtai un brīvajiem brīžiem.

Pašlaik ar Latvijas produktu katalogu var iepazīties latviešu valodā un tā mērķauditorija ir Latvijas iedzīvotāji, kā arī mūsu tautieši ārvalstīs, kuri LIAA organizētajos pasākumos izteikuši vēlmi popularizēt Latvijas produktus savās mītnes valstīs. Nākotnē plānots katalogu tulkot arī angļu valodā, lai to izplatītu plašākai auditorijai, sekmējot pieprasījumu pēc mūsu ražojumiem.

Pašlaik katalogā ietverti 88 ražotāju produkti, bet izdevums tiks regulāri papildināts, jo, kā atzīst tā izstrādātāji, Latvijas ražotāju atsaucība ir augsta un pieteiktie produkti patiešām ir kvalitatīvi un daudzveidīgi.

Ideja par katalogu radās brīdī, kad saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, stājās spēkā ierobežojumi, un mērķis bija atbalstīt mūsu uzņēmējus, veicinot pieprasījumu pēc Latvijas ražojumiem pašmāju tirgū. Taču, strādājot pie izdevuma, kļuva skaidrs, ka tajā iekļautie produkti varētu būt pievilcīgi arī ārvalstīs. LIAA regulāri sazinās ar latviešu izcelsmes profesionāļiem, kas atrodas visā pasaulē, un tie jau šobrīd ir izrādījuši iniciatīvu ne vien aktīvāk izvēlēties un iegādāties Latvijā radītus produktus, bet arī stāstīt par tiem ārpus Latvijas. Turklāt tiek apzināti latvieši, kas nodarbināti dažādās ārvalstu tirdzniecības ķēdēs, lai strādātu pie jaunām eksporta iespējām mūsu uzņēmējiem.

LIAA aicina arī citus interesentus pieteikt savus produktus iekļaušanai izdevumā, aizpildot anketu.
Jāuzsver, ka, saņemot jaunus pieteikumus, katalogs regulāri tiks aktualizēts un papildināts.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri