Pārlekt uz galveno saturu

LDDK viesosies uzņēmēji no Ukrainas

Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK) šodien, 18.maijā, viesosies Ukrainas Darba devēju federācijas vadība un organizācijas biedri - uzņēmēji, lai klātienē ar LDDK vadību un biedriem pārrunātu abām valstīm interesējošos sadarbības virzienus.

Vizītes ietvaros Ukrainas pārstāvji piedalīsies starptautiskajā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstādē "Tech Industry 2022", kas notiks no 19.maija līdz 21.maijam starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsalā".

LDDK un Ukrainas Darba devēju federācijas kopīgajā sanāksmē piedalīsies arī Ukrainas vēstnieks Latvijā Oleksandrs Miščenko, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Pārstāvniecības Ukrainā vadītājs Ainārs Mežulis, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas padomes priekšsēdētājs Ivars Eniņš un citi LDDK biedri, kas pārstāv pārtikas ražošanas, būvniecības, elektromateriālu ražošanas, transporta un loģistikas jomas.

Ar Ukrainas Darba devēju federācijas delegāciju tiksies arī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica (JV), informē LDDK.

  Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

  Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
  Reģistrēties

  Mūsu partneri