Pārlekt uz galveno saturu

"Latvijas Vēstnesis" publisko jauno vizuālo identitāti un mājaslapu

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" jaunā vizuālā identitāte un zīmola grafiskā zīme (logotips) simboliski raksturo nemitīgu virzību uz kvalitatīvām pārmaiņām. Grafiskā zīme veidota, ietverot zīmola pamatidejas - drošticamība, mūsdienīgums, valstiskums. Tas ir pakāpiens ceļā uz turpmākiem tehnoloģiskiem un funkcionāliem pilnveidojumiem nākotnē un apliecina satura kvalitāti.

Oficiālā izdevēja vizītkarte (mājaslapa), kas piesaka izdevēja darbības virzienus un piedāvā izejas uz pakalpojumu klāstu, ir vietne lv.lv. Šodien ir publiskota tās jaunā versija. Vienlaikus izmaiņas ir ieviestas arī oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" vietnē vestnesis.lv - arī tajā ir jaunā grafiskā zīme ar lielo valsts ģerboni, kā to nosaka likums. Turpmāk "Latvijas Vēstnesim" ir vienota grafiskā zīme kā zīmola identitātes pamatelements.

"Izmaiņas ir apliecinājums "Latvijas Vēstneša" uzticībai tā vērtībām: atbildībai pret sabiedrību un pozitīvajām ambīcijām, jo tās raksturo iekšējo prasīgumu vienmēr uzturēt augstu kvalitātes latiņu. Iedzīvotāji no "Latvijas Vēstneša" zīmola gaida vislabāko sniegumu, un atjaunotā vizuālā identitāte ir solis turpmāko gadu stratēģiskās attīstības virzienā, kas perspektīvā nozīmē pilnveidotu oficiālās publikācijas un tiesību aktu pieejamību," saka "Latvijas Vēstneša" valdes priekšsēdētāja Daina Ābele.

"Latvijas Vēstnesis" turpina tiekties pēc izcilas kvalitātes tā sniegtajos pakalpojumos. Fakts, ka pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados tieši oficiālais izdevums bija pirmais, kas no Latvijas laikrakstiem startēja internetā, ir ieguvis simbolisku nozīmi, jo raksturo organizācijas iedibināto un turpināto pieeju, kā īstenot valsts deleģētos uzdevumus, kas oficiālajam izdevējam ir noteikti Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likumā.

Proti, izdevēja pieeja ir tāda, ka stratēģijā un ikdienas darbos "Latvijas Vēstnesis" īsteno vīziju par vadošo valsts un tiesiskās informācijas avotu un laikmetīgu, lietotājiem draudzīgu vidi un stingri balstās zīmola vērtībās, ko atspoguļo arī tā jaunā grafiskā zīme:

 drošticamība, pirmavots, objektivitāte;

 mūsdienīgums, tehnoloģijas, dinamika;

 valstiskums, cilvēks, patriotisms.

Oficiālā izdevēja institūts Latvijā izveidots īsi pēc Latvijas valsts nodibināšanas 1918.gadā kā daļa no demokrātiskas tiesiskas valsts pamatiem. Mūsdienu oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" nodrošina piekļuvi oficiālajai publikācijai un tiesību aktiem, attīsta tiesisko domu un veicina tiesībpratību.

"Latvijas Vēstneša" uzturētās vietnes - vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv - un žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv veido valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformu. Pakalpojumu sinerģija un efektivitāte ir platformas nedalāmībā un veselumā.

Informāciju sagatavoja Zeltīte Kazļenoka, Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" Attīstības un komunikācijas departamenta Sabiedrisko attiecību speciāliste. Kontakti: 67898741, 25386479, zeltite.kazlenoka@lv.lv. 

lv.lv.

Avots
Latvijas Vēstnesis

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri