Pārlekt uz galveno saturu

A/S Latvijas Maiznieks saņem augstu novērtējumu pārtikas nozarē

Pateicoties investīcijām un neatlaidīgam darbam kvalitātes nodrošināšanā, A/S Latvijas Maiznieks, vadošais maizes ražotājs Latvijā, ir saņēmis starptautiski atzītu pārtikas drošības standarta AA+ līmeņa sertifikātu no Lielbritānijas mazumtirdzniecības konsorcija (BRC), kas ir augstākais novērtējums pārtikas nozarē.

Latvijas Maiznieks ir vienīgais BRC AA+ līmeņa sertifikāta saņēmējs Latvijā maizes un konditorejas izstrādājumu nozarē, nosakot jaunu izcilības standartu Baltijas valstīs. Šis sasniegums apliecina uzņēmuma apņemšanos ievērot stingrākos globālos pārtikas drošības un kvalitātes vadības standartus, nodrošinot produktu visaugstāko kvalitāti.

A/S Latvijas Maiznieks Valdes loceklis Māris Daude: "Esam gandarīti, ka, pateicoties ieguldītajam darbam, A/S Latvijas Maiznieks ir vienīgais maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs Latvijā, kas ieguvis prestižo BRC AA+ līmeņa sertifikātu. Pēdējo 3 gadu laikā rūpnīcas un ražošanas procesa attīstībā esam ieguldījuši vairāk nekā 13 milj. EUR. Šis sasniegums vēlreiz apstiprina mūsu apņemšanos sasniegt izcilību un izceļ mūs kā nozares līderi. Jau šobrīd A/S Latvijas Maiznieks ir lielākais maizes eksportētājs Latvijā - 2023.gadā eksports, salīdzinājumā ar 2022.gadu, ir audzis par 25%. Līdz ar to, viena no mūsu stratēģijām ir turpināt attīstīt eksportu un iepazīstināt starptautisko tirgu ar Latvijā ražotu produkciju, piemēram, ĪSTENĀ rudzu maizi."

BRC sertifikāts ir viens no prestižākajiem un stingrāk regulētajiem pārtikas kvalitātes vadības standartiem pasaulē. Tas piedāvā uzņēmumiem plašas eksporta iespējas uz vairāk nekā 100 valstīm. Ar AA+ līmeņa sertifikātu A/S Latvijas Maiznieks turpinās paplašināt savu klātbūtni starptautiskajos tirgos. Pateicoties BRC noteiktajiem striktajiem standartiem, uzņēmums paredz eksporta pieaugumu uz vairāk nekā 10 valstīm, nostiprinot savu līdera pozīciju maizes ražošanas nozarē. Šobrīd A/S Latvijas Maiznieks savu produkciju eksportē uz Lietuvu, Igauniju, Norvēģiju, Somiju, Zviedriju, Dāniju, Poliju, Vāciju, ASV, Īriju, Lielbritāniju, Nīderlandi un Bulgāriju.

A/S Latvijas Maiznieks lepojas ar savu devumu Latvijas ekonomikai - esam lielākais nodokļu maksātājs Latgales reģionā jau deviņus gadus. Visas maizes tiek ražotas Latvijā - uz produktu iepakojumiem ir marķējums "ražots Latvijā", nevis Eiropas Savienībā. Turklāt A/S Latvijas Maiznieks jau deviņus gadus pēc kārtas ir atzīts par labāko darba devēju Latgales reģionā, vēl vairāk izceļot tā nozīmi reģiona attīstībai un darba vietu nodrošināšanai jau vairāk nekā 400 darbiniekiem.

Vairāk informācijas: www.maiznieks.lv

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri