Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas farmācijas uzņēmums inovatīvā produkta izveidē investē 150 tūkst. EUR

Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma izstrādā jaunu un inovatīvu produktu AteroLip Fiber, kas paredzēts cilvēkiem, kam nepieciešams normalizēt holesterīna līmeni. Uzņēmums 24 mēnešos, sadarbojoties ar ārstiem un speciālistiem, produkta izveidei investē 150 tūkst. EUR.

Uzņēmuma vadītājs Kaspars Ivanovs pauž viedokli, ka: "Pēdējo 30 gadu laikā ir dubultojies cilvēku skaits, kuriem novērota aptaukošanās. Vecumā no 18 gadiem, katram trešajam pasaules iedzīvotājam ir liekais svars. Pētījumi liecina, ka visbīstamākais holesterīns tiek uzņemts ar pārtiku. Komandas izaicinājums ir radīt jaunus un efektīvus produktus sabiedrības veselības uzlabošanai, jaunākais no tiem ir AteroLip Fiber".

AteroLip Fiber ir pirmais uzņēmuma ražotais produkts, kur precīzi dozēts pulveris ir iefasēts atsevišķās paciņās, kas sniedz iespēju nodrošināt lielāku vienas vienības devu. Lai šo realizētu, uzņēmums, investējot līdzekļus, ir papildinājis savu ražotni ar jaunām iekārtām. AteroLip Fiber ir pirmais šāda veida produkts, kas ražots Latvijā.

Produkts ir izveidots ar lielu eksporta potenciālu, interesi par produktu jau izrādījušas 5 valstis. Pirmās valstis, kurās plānots ieviest AteroLip Fiber ir Latvija un Lietuva.

SIA Lotos Pharma ir Latvijas farmācijas uzņēmums, kas nodarbojas ar inovatīvu farmācijas produktu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. Uzņēmums dibināts 2013.gadā. Attīstot ražošanu, 2018.gadā atklāta jaunā uzņēmuma ražotne Mārupē. Augsto un nemainīgo produktu kvalitāti apliecina 2020.gadā iegūtie, pasaulē atzītie, kvalitātes standarti ISO 13485; ISO 22000; cGMP. Pateicoties kvalitātes standartiem, uzņēmumam tiek nodrošinātas arī plašas eksporta iespējas. Katru gadu Lotos Pharma veic nozīmīgas investīcijas, lai pilnveidotu uzņēmuma darbību un ieviestu jaunas tehnoloģijas. Lotos Pharma misija ir iedvesmot sabiedrību veselīgam dzīvesveidam un labklājībai, radot dabas produktus ikviena cilvēka veselībai un labsajūtai.

Lotos Pharma produkciju iespējams iegādāties uzņēmuma mājaslapā, kā arī labākajās Latvijas aptiekās. Plašāku informāciju par uzņēmumu un tā ražotajiem produktiem var uzzināt: www.lotos-pharma.com.

Informāciju sagatavoja Rainers Eglītis, SIA "Lotos Pharma" Mārketinga komunikācijas speciālists. Publicitātes foto. 

Kontakti:

Rainers Eglītis

SIA "Lotos Pharma"

Mārketinga komunikācijas speciālists

E-pasts: rainers.eglitis@lotos-pharma.com

Tel.: +371 27556135

Madara Kalniškāne

SIA "Lotos Pharma"

Starptautisko zīmolu vadītāja

E-pasts: madara.kalniskane@lotos-pharma.com

Tel.: +371 25995999

Avots
Lotos Pharma

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri