Pārlekt uz galveno saturu

Latvijā viesosies Francijas uzņēmēju delegācija

15. septembrī oficiālā vizītē Rīgā ieradīsies Francijas Ārējās tirdzniecības un ekonomiskas veicināšanas valsts ministrs Franks Riesters, kuru pavadīs uzņēmēju delegācija. Latvijas un Francijas biznesa forums tiek organizēts kā turpinājums Francijas prezidenta Emanuela Makrona vizītei Latvijā, kura tikai aizvadīta 2020. gada septembra beigās.

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs: “Biznesa forums ir viens no efektīvākiem veidiem, lai savestu kopā mūsu uzņēmējus ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kas  paver plašākas sadarbības iespējas  un  ārējo tirgu ģeogrāfiju. Jau šobrīd Francijas uzņēmumi sadarbojas ar vairākiem Latvijas tehnoloģiju izstrādātājiem, taču varam stiprināt ekonomiskās attiecības digitālo tehnoloģiju ieviešanā un valsts aizsardzības jomā, kā arī mums ir  labs potenciāls sadarbībai viedo pilsētu, 5G tehnoloģiju un mākslīgā intelekta risinājumu ieviešanā. Protams, sagaidām arī jaunas sadarbības investīciju piesaistes jomā”. 

Latvijas - Francijas biznesa forumu sadarbībā ar Francijas vēstniecību Latvijā un Francijas uzņēmumu asociāciju MEDEF organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

“Par foruma norisi vienojāmies jau Francijas prezidenta Emanuela Makrona vizītes laikā pagājušā gada rudenī, tomēr Covid-19 pandēmijas izraisīto ierobežojumu dēļ bijām spiesti vairākkārt pārcelt pasākuma norisi. Īpašu interesi par sadarbību ar Franciju izrādījuši Latvijas tehnoloģiju jomas uzņēmumi, kuri sagatavojuši savu piedāvājumu Francijas pusei. Forumā prezentēsim arī Latvijas investīciju vidi un iespējas uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā,” uzsver LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Biznesa forumā piedalīsies Francijas Ārējās tirdzniecības un ekonomiskas veicināšanas valsts ministrs  Franks Riesters, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, abu valstu vēstnieki, Francijas uzņēmēju asociācijas MEDEF delegācija un Latvijas valsts līmeņa organizācijas. No Latvijas puses dalībai forumā klātienē pieteikušies vairāk nekā 80 uzņēmēji, bet neklātienē foruma norisei varēs sekot LIAA facebook kanālā https://www.facebook.com/LIAALatvija

Biznesa forums notiks viesnīcā “Pullman Riga Old town” un tā programmaveidota trīs daļās. Foruma atklāšana, trīs paralēlās paneļdiskusijas  par viedajām pilsētām, digitālo ekonomiku un militārā aizsardzību, bet trešā daļa tiks veltīta uzņēmēju savstarpējo kontaktu veidošanai.

Avots
LIAA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri