Pārlekt uz galveno saturu

Latvija pauž solidaritāti Ukrainai pasaules izstādē “EXPO 2020” Dubaijā

Šodien 27. februārī, solidarizējoties ar Ukrainu, pie Latvijas paviljonā EXPO 2020 tika uzvilkts Ukrainas karogs. Vienlaikus Latvijas delegācijas pārstāvji Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieka Raimonda Lapiņa un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora Kaspara Rožkalna vadībā, viesojās Ukrainas paviljonā, apliecinot Latvijas atbalstu Ukrainai cīņā pret Krievijas agresiju.

“Mums jāizmanto katra iespēja, lai demonstrētu solidaritāti ar Ukrainu. Tas ir īpaši nozīmīgi šeit pasaules izstādē EXPO 2020 Dubaijā, kurā piedalās 192 valstis, tostarp tās, kuras vēl nav paudušas savu nosodījumu Krievijas agresijai Ukrainā,” uzsver LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

No 26. februāra līdz 3. martam pasaules izstādē “EXPO 2020” viesojas Ekonomikas ministrijas un LIAA organizētā Latvijas uzņēmēju delegācija. Programmā ieplānota Latvijas un Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) apvienotās komitejas sēde kā arī individuālās tikšanās starp Latvijas un  AAE uzņēmējiem. Plānots, ka tiks parakstīts sadarbības memorands par kopēja biznesa inkubatora izveidi, kurā sadarbosies abu valstu uzņēmēji. Kā prioritārais virziens šī inkubatora darbībā noteikts atbalsts zilās ekonomikas projektiem viedo specializāciju jomā. Plānotais inkubators būs viens no darbības virzieniem Latvijas valsts tēla izstrādes stratēģijā definētajai “Misijai Jūra”.  

Pasaules izstāde EXPO 2020 notiek no 2021. gada 1. oktobra līdz 2022. gada 31. martam. Papildu informācija par Latvijas dalību izstādē EXPO 2020 pieejama šeit: https://www.expo2020.lv/

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri