Pārlekt uz galveno saturu

Latvijā ienāk videi draudzīgākais skrejriteņu operators "Tuul"

Igaunijas eletrisko skrejriteņu operators Tuul šodien, 8. aprīlī, uzsāk savu darbību Latvijā un sāk sniegt savus pakalpojumus Rīgā. Tuul uzstāda jaunu videi draudzīgas braukšanas standartu Latvijas mikromobilitātes tirgū, kas būs izaicinājums tirgū jau esošajiem skrejriteņu operatoriem. Kopā līdz vasaras sākumam Rīgas ielās parādīsies vairak kā 1000 Tuul elektrisko skrejriteņu.

Ilgtspējīgākais skrejritenis tirgū.

"Tuul" ("vējš" no igauņu valodas) nav tikai kārtējais koplietošanas elektriskais skrejritenis tirgū. Tuul ir vienīgais skrejritenis pasaulē, kas nav ražots Ķīnā, bet tepat Baltijā, kā rezultātā produkts ir būtiski izturīgāks, izmantotie materiāli pārstrādājami, turklāt, nodrošina būtiski ērtāku braukšanas pieredzi katram tā lietotājam. Mēs izaicinām ikvienu skrejriteņu lietotāju Rīgā to izmēģināt un pārliecināties par to pašam,” smaidot stāsta Tuul vadītājs Latvijā Raivis Ozoliņš. Tuul skrejriteņi tiek ražoti no 42% otrreiz pārstrādātu materiālu, izmantojot tikai atjaunojamo enerģiju. Skrejritenis ir izgatavots no tērauda, un pēc 5 gadu darba mūža tas ir 92% pārstrādājams, kas padara to līdz pat 20 reizēm ilglaicīgāku nekā citi tirgū pieejamie skrejriteņi.

Ērtākais un drošākais skrejritenis uz ielām

Tuul biznesa virziena vadītājs Jaans Kekiševs no mātes uzņēmuma Comodule komentē: "Tuul elektrisko krejriteni ir izstrādājusi mātes uzņēmuma IoT iekšējā komanda, kurai ir 6 gadu pieredze nozarē un pilnīga kontrole pār produkta attīstību, ražošanu un lietotnes izstrādi. Tas ļāva Tuul izveidot skrejriteni, kas ir ne tikai labāks mūsu planētai, bet arī piedāvā ērtāko un drošāko braukšanas pieredzi. Tas ir aprīkots ar lielām pumpējamām riepām, plašāku stāvēšanas platformu, platāku stūri komfortam un drošībai braucot gan lietū, gan arī pa sniegotiem ceļiem. Pat bremzēšanas ceļš tam ir ievērojami īsāks nekā pārejiem tirgū esošajiem skrejriteņiem.” Vēl viņs piebilda: "Turklāt, neskatoties uz lielajām investīcijām skrejriteņu flotē un procesu attīstībā Igaunijā, ar veiksmīgu biznesa stratēģiju, ar uzsvaru uz izmaksu efektivizāciju, Tuul ir spējis pārsniegt 1 miljonu eiro apgrozījumu un uzrādīt peļņu jau savā otrajā darbības gadā.”

Zaļās pilsētas mobilitāte kā misija

Šī gada martā Nasdaq Tallinas biržā Tuul piesaistīja 3,1 miljonu eiro obligācijās, lai veicinātu savu paplašināšanos jaunos tirgos un cīnītos par saviem videi draudzīgajiem mērķiem.

Tuul misija ir samazināt ekoloģisko pēdu, samazināt gaisa piesārņojumu un apkarot satiksmes radīto troksni pilsētās. Šīs izmaiņas var veikt, nodrošinot zaļā transporta iespējas pilsētās. Tāpēc pēc pāris veiksmīgiem gadiem Igaunijas pilsētās Tallinā un Pērnavā, Tuul ir gatavs iekarot Rīgas ielas.

Lejuplādējiet Tuul lietotni un ļaujiet jaunajiem videi draudzīgajiem Tuul skrejriteņiem iekarot jūsu sirdi!

Informāciju sagatavoja Raivis Ozoliņš "Tuul" vadītājs Latvijā. Kontakti: +371 200 40 300 raivis@tuul.xyz www.tuul.xyz. Publicitātes foto. 


  •  
Avots
Tuul

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri