Pārlekt uz galveno saturu

Latvijā ienāk inovatīvo finanšu tehnoloģiju uzņēmums ESTO

Mūsdienu klients vēlas ievērojami lielāku kontroli pār saviem izdevumiem nekā iepriekš, izvēloties, kā, cik un kādā periodā ir gatavs maksāt. Atbildot klientu vēlmēm, Latvijas e-komercijas tirgū ienāk jauns spēlētājs - Igaunijas finanšu tehnoloģiju uzņēmums ESTO.

Uzņēmums izstrādā un pārvalda modernāko maksājumu platformu, kuras galvenais uzsvars ir elastīga un automatizēta produkta nodrošināšana saviem klientiem. Tehnoloģiskās konkurences priekšrocības ir ļāvušas uzņēmumam īsā laika periodā nostabilizēties POS finansēšanas sektorā.

"Latvijas tirgus pēdējos gados ir piedzīvojis ievērojamu digitalizācijas un attālināto risinājumu izaugsmi, šobrīd interneta veikals ir kā pašsaprotams rīks gandrīz ikvienam tirgotājam. Klienti sagaida iespēju iegādāties preces attālināti un vēlas arī lietotājam ātru un draudzīgu pieredzi norēķinoties. Liels skaits tirgotāju darbojas vienlaicīgi visās Baltijas valstīs, tādēļ esam radījuši risinājumu, ko atzinīgi novērtē esošie partneri Igaunijā un Lietuvā, un ieviesuši tagad arī Latvijā," atklāj Baiba Tētiņa, ESTO LV, AS valdes locekle.

Lai gan e-komercijas vidū līdzīgu spēlētāju netrūkst, ESTO radītais unikālais risinājums ļauj palielināt partnera ienākumus, savukārt patērētājam - iegādāties preces vai pakalpojumus, izvēloties trīs dažādas maksājuma metodes pēc pašu iespējām.

Kā viena no pieprasītākajām ir ESTO3 apmaksas metode, kura palīdz palielināt partnera vidējā iepirkumu groza vērtību vismaz par 20%, piedāvājot pievienoto vērtību klientam un būtiski palielinot kopējo pārdošanas apjomu.

"Klienti labprāt izmanto bezmaksas iespēju pirkuma summu apmaksāt pēc viena vai trīs mēnešiem, savukārt lielākiem pirkumiem izvēlas jau zināmo nomaksas kredītu, kur iespējams sadalīt maksājumus uz ilgāku termiņu - līdz pat 60 mēnešiem. Skatoties nākotnē, redzu, ka arī Latvijā iedzīvotāji arvien vairāk izmantos iespēju saņemt pakalpojumus un preces attālināti, kā arī daudz biežāk izmantos digitālos identifikācijas rīkus - Smart-ID, e-paraksts un citus. Salīdzinot ar mūsu kaimiņiem igauņiem, šobrīd attālināto identifikāciju izmanto mazāka daļa Latvijas iedzīvotāju, īpaši reģionos, taču vērojama un sagaidāma strauja izaugsme," turpina Baiba Tētiņa.

ESTO ir pirmais Baltijā, kas ļauj partneriem bez maksas izmantot visas Baltijas bankas. Uzņēmuma radītais risinājums atvieglo maksājumus starp klientu un tirgotāju e-komercijas vidē, nodrošinot reāllaika maksājumus tirgotājam un dalītos maksājumus klientam.

Informāciju sagatavoja ESTO LV, AS Valdes locekle Baiba Tētiņa. Publicitātes foto. Kontakti: +371 29161111,  baiba.tetina@esto.lv, esto.lv.

  Avots
  ESTO

  Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

  Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
  Reģistrēties

  Mūsu partneri