Pārlekt uz galveno saturu

Kosmosa jomas tirdzniecības vizīte Norvēģijā

Aicinām Latvijas uzņēmumus, kuriem ir biznesa interese izzināt kosmosa nozari un piedalīties tirdzniecības misijā Norvēģijā, lai veicinātu tehnoloģiju  attīstību kosmosa jomā Latvijā, no 2022. gada 6. – 10. jūnijam.

Norvēģijai ir 60 gadu pieredze kosmosa jomā, tās ieguldījums kosmosa industrijā ir ļoti liels, ko veicina entuziasms un interese par kosmosu. Vidējais apgrozījums sastāda gandrīz 5,7 miljardi NOK gadā. Kosmosa nozares ekosistēmu veido aptuveni 40 valsts un privātā sektora dalībnieki. Tie izstrādā un ražo dažādus risinājumus kosmosa jomā, sākot no zemes novērošanas satelītu sakaru un tehnoloģiju termināļiem līdz gamma starojuma sensoriem dziļi kosmosā un pārdodot savu produktus un pakalpojumus pasaules tirgū. Tirdzniecības misijas mērķis ir palielināt Latvijas komersantu konkurētspēju kosmosa tehnoloģiju jomā, kā arī veicināt sadarbības tīkla veidošanos, pieredzi, zināšanu, tehnoloģiju un labākas prakses piemēru apmaiņu starp Latvijas komersantiem un Norvēģijas institūcijām.  

Provizoriskā programma

Darba valoda – angļu.

Uzņēmumiem jārēķinās ar sava pārstāvja komandējumu izdevumiem:

  • Transporta (aviobiļešu) izmaksas;
  • Uzturēšanās izmaksas (viesnīcas izdevumi);
  • Dienas nauda.

Atbalsts uzņēmumiem tiek piešķirts saskaņā ar de minimis regulējumu (Ministru kabineta noteikumu Nr. 500 15.3.apakšpunktu). Radušās izmaksas 100% apmērā komandējuma izdevumiem tiks segtas pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Plašāka informācija kā pieteikties tirdzniecības misijai šeit.  

Informācija sagatavota LIAA Komunikācijas un informācijas departamentā. Kontakti: prese@liaa.gov.lv. 

Avots
LIAA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri