Pārlekt uz galveno saturu

Klajā nāk iedvesmojošā uzņēmējdarbības raidījuma "Tava darīšana" otrā sezona

Jau no 15. februāra katru ceturtdienu LTV1 un LMT Viedtelevīzijā būs skatāma uzņēmējdarbības raidījuma "Tava darīšana" otrā sezona, kas iedvesmos un stāstīs par Latvijas cilvēkiem – darītājiem. Arī raidījuma otro sezonu vadīs uzņēmēja, bērnu raidījuma "Tutas lietas" radītāja un TV personība Marta Selecka un biznesa stratēģis un konsultants Jānis Kļaviņš.

Labam un iedvesmojošam uzņēmējam piemīt veiktspēja, veiktdrosme un īpaša enerģija turpināt arī tad, ja neveicas. Mēdz teikt: "tam ir ķēriens" vai "tam ir iekšā". Lūk, tas ir par mūsējiem, – sešpadsmit uzņēmējiem, "Tavas darīšanas" galvenajiem varoņiem, jo viņu pieredze rāda, ka uzņēmīgums atmaksājas lielākā brīvībā, piepildītā dzīvē un nopelnītā naudā.

"Labam uzņēmējam pavisam noteikti piemīt vērtībrades spēja – tā ir spēja radīt vērtību no kaut kā, kas pirms tam ir bijis tikai materiāls un ideja cilvēka galvā. Tā ir prasme radīt kaut ko, kas ir ko vērts arī citiem. Un tas ir uzņēmējdarbības pamatā, bez tā nav uzņēmēja, un vērtības šajā raidījuma sezonā būs atliku likām," atzīst raidījuma vadītājs Jānis Kļaviņš.

Šajā raidījuma sezonā viesosimies pie 16 uzņēmējiem, lai iedvesmotu un mudinātu uz darīšanu. Daļa no raidījuma stāstiem būs par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubācijas programmas absolventiem, kuri, gudri izmantojot valsts atbalsta iespējas, radījuši unikālus produktus ar augstu eksporta potenciālu.

Raidījuma pirmajā epizodē iepazīsimies ar kāda unikāla veikala dibinātāju Zaubē un Zani no Sutru ciema, kurai ir izdevies ielauzties kosmētikas nozarē, taču turpmākajā sezonas gaitā iepazīsim visdažādāko nozaru uzņēmējus – lielformāta dekoratīvo spārnu ražotāju, ciemosimies vegāniskā saldējuma ražotnē, makaronu fabrikā, zivju sētā, aplūkosim kā top augu terāriji, kas saimnieko vilnas fabrikā un kā savu uzņēmumu attīstījuši tie, kas vairs nebaidās sevi saukt par uzņēmējiem, jo ir uzdrošinājušies radīt un darīt.

"Esam pagodināti jau otro sezonu dot LMT Viedtelevīzijas platformu raidījumam "Tava darīšana", palīdzot Latvijas veiksmes stāstiem izskanēt plašā auditorijā. Raidījuma varoņi ir inovatori, kuru radošums, drosme un darbaspējas apliecina, ka tikai darot iespējams sasniegt visambiciozākos mērķus," norāda LMT prezidents Juris Binde.

"Šogad LIAA Biznesa inkubatori ir pārtapuši par pārstāvniecībām. Līdz ar to LIAA pakalpojumi uzņēmēju atbalstam ir pieejami 20 reģionālajās pārstāvniecībās, kā arī Rīgas radošo industriju un tehnoloģiju pārstāvniecībā. Jau marta vidū uzņēmēji varēs pieteikties jaunajam inkubācijas programmas uzsaukumam," norāda LIAA direktora pienākumu izpildītāja Iveta Strupkāja, piebilstot, ka projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros no 2016. līdz 2023. gadam atbalstu grantu veidā saņēmuši 685 komersanti.

Publicitātes foto: https://failiem.lv/u/z33wsgmbbq.
Pirmā raidījuma sērija jau ir skatāma LMT Viedtelevīzijā un internetā.

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par "Tava Darīšana" saturu atbild SIA "Ausma Media".

Informāciju sagatavoja Inese Rozentāle, inese@ausma.lv.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri