Pārlekt uz galveno saturu

Īstenojot daļu no uzņēmuma stratēģijas, zaļās farmācijas uzņēmums SILVANOLS paplašina pārdošanas komandu Lietuvā un atver biroju Kauņā

Sperot nākamo soli- īstenojam daļu no Silvanols stratēģijas- kļūt par vadošo uztura bagātinātāju ražotāju Baltijas valstīs.

Gads mums ir devis jaunu pārliecību- ir jābūt spējīgiem pielāgoties pārmaiņām pasaulē un realizēt jaunas iespējas. Plānots, ka 2021.gada nogalē Silvanols apgrozījums Lietuvas tirgū sasniegs

150 000 EUR un 2022.gadā plānotais bruto apgrozījums - 750 000 EUR.

Silvanols Valdes priekšsēdētāja Liene Puriņa uzsver: "Mēs nodrošināsim plašāku produktu sortimentu gan aptieku tīklos, gan digitālajā vidē. Lojāliem Silvanols produktu lietotājiem, būs pieejami ne tikai saaukstēšanās kategorijas produkti, kuru ražošanā Silvanols ir eksperts, bet arī produkti vispārējai veselībai, imunitātes un nervu sistēmas stiprināšanai, vitamīni un minerālvielas".

Līdz šim Silvanols Lietuvas tirgū nodrošināja produktu pieejamību izmantojot A/S Olainfarm ārpakalpojumu pārstāvniecības atbalstu. Lietuvā populārākie Silvanols produkti ir Faringospray un Laringospray, kas tirgū pieejami jau vairāk kā 10 gadus.

Lietuvieši jau atzinīgi vērtē tādas Silvanols saaukstēšanās produktu līnijas, kā Atmosil (Latvijā GoRespiro), Rinoquick, Sinustrong, Rinogel un iepriekš minētie Faringospray un Laringospray.

Papildus iepriekš minētam Silvanols strauji attīstās E-komercijā, 2021.gadā sasniedzot izvirzīto mērķi- nodrošināt interneta platformas un pilnu Silvanols produktu pieejamību Baltijas valstīs.

No šā gada novembra mēneša ir atvērts interneta veikals Lietuvas tirgum www.silvanols.lt, kur jau tagad ir pieejams vēl plašāks Silvanols produktu klāsts kā aptieku tīklos.

Tikai Silvanols.lt interneta veikalā, Lietuvas klientiem, ir iespēja iegādāties unikālus, rūpīgi sagatavotus Silvanols produktu komplektus, par izdevīgāku cenu, kas sagrupēti pa kategorijām, piemēram, bērnu veselībai un imunitātei, lai gala patērētājam būtu ērti un ātri pieejams risinājums savai veselībai.

Par SIA Silvanols

A/S Olainfarm grupas uzņēmums "Silvanols" (Igaunijas tirgū pieejams no 2013.gada) ir Latvjas zaļās farmācijas uzņēmums, kas 27 gadus ražo dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus, medicīniskās ierīces un zāles, lai padarītu dabas dziedinošo spēku tuvāku un pieejamāku cilvēkiem visā pasaulē. Apvienojot zināšanas par dabas vielām ar jaunākajām tehnoloģiju iespējām, ir izveidots vairāk nekā 50 produktu portfelis dažādām indikācijām - no pret saaukstēšanās līdzekļiem līdz uztura bagātinātājiem kopējā veselības stāvokļa uzlabošanai. Kompānija lepojas ar Eiropas Labas ražošanas praksei atbilstošām laboratorijām, ražošanas un kvalitātes sistēmu, ko apliecina arī ISO 13 485 un ISO 22000 sertifikāti. Produkti tiek eksportēti uz vairāk, kā 30 valstīm visā pasaulē.

Informāciju sagatavoja Mareta Lāce, SIA "Silvanols" PR. Kontakti: 26317497, mareta.lace@silvanols.lv, www.silvanols.lv. Publicitātes foto.

  Avots
  Silvanols

  Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

  Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
  Reģistrēties

  Mūsu partneri