Pārlekt uz galveno saturu

Interneta lielveikals "Barbora" iegūst "The Latvian Ecommerce Award 2021"

"Kantar TNS" veiktajā pētījumā par labāko e-komercijas uzņēmumu kategorijā "Pārtika", apbalvojumu saņem pārtikas un ikdienas interneta preču veikals Barbora.lv.

Kopumā "Kantar TNS" veiktajā pētījumā tika vērtēti vairāk nekā 200 e - komercijas uzņēmumi, kas tika ierindoti septiņās kategorijās pēc 23 vērtējuma kritērijiem - "piegādes ātrums", "operatīvs un atsaucīgs klientu serviss", "ērta iepirkšanās", "uzticams un drošs internetveikals", "plašs produktu klāsts" u.c. Pētījumā, piedaloties vairāk kā 1000 respondentiem, "The Latvian Ecommerce Award 2021" kategorijā "Pārtika" apbalvojumu ieguva pārtikas un ikdienas interneta preču veikals Barbora.lv.

"Barbora.lv Latvija" vadītāja Sanita Bērziņa: "Neizsakāmi liels paldies par augsto novērtējumu. Šie ir mūsu darba augļi, kas vēsta par uzņēmuma nostabilizēšanos Latvijas tirgū kā līderiem pārtikas un ikdienas preču e-komercijas nozarē. Esam ļoti pateicīgi klientiem par sniegto atbalstu un novērtējumu, ļaujot mums sasniegt jaunas virsotnes".

Kā pasākuma organizētājs "iMarketings.lv" pārstāvis Sergejs Volvenkins norāda: "Šajā cīņā ir jānovērtē nomināciju ieguvēji, jo tas ir liels gods, ko patērētāji tiem ir snieguši, sevišķi, pieaugot konkurencei un ņemot vērā faktu, ka interneta veikalu pieliek vairāk pulēs, lai uzlabotu iepirkšanas pieredzi".

Informāciju sagatavoja Jēkabs Tutiņš, komunikācijas speciālists. Foto: Evija Trifanova, LETA, "Barbora.lv Latvija" vadītāja Sanita Bērziņa.

Avots
Barbora

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri