Pārlekt uz galveno saturu

Interesenti aicināti piedalīties inovācijām veltītos pasākumos Vācijā

Šī gada janvāra nogalē Ekonomikas ministrs Viktors Valainis devās vizītē uz Vāciju, kuras laikā tikās ar Vācijas amatpersonām un uzņēmumu vadītājiem, kā arī piedalījās World Market Leaders samitā Švabišā.

Vizītes laikā ministrs tikās ar Bādenes-Virtembergas federālās zemes ekonomikas, nodarbinātības un tūrisma ministri Dr. Nicole Hoffmeister-Kraut. Ministre izteica aicinājumu Latvijas pārstāvju iespējamai dalībai dažādos inovācijām un jaunuzņēmumiem veltītos pasākumos, kas 2024. gadā norisināsies Bādenē-Virtembergā. 

Aicinājums piedalīties Open Innovation Congress aprīlī, Startup Summit jūlijā un Global Connect Trade Fair novembrī. 

Informācija par pasākumiem: 

  • Open Innovation Congress Baden-Württemberg 8.aprīlī 

Pasākumu organizē Bādenes-Virtembergas Ekonomikas, nodarbinātības un tūrisma ministrija un Steinbeis Europe Center. Uzņēmēji ir aicināti dalīties ar savu pieredzi un veiksmes stāstiem, kā arī uzzināt vairāk par tendencēm uz nākotni vērstās inovācijās. Lieli uzņēmumi, jaunuzņēmumi un vidējie uzņēmumi, kā arī pētniecības iestādes un ekonomiskās attīstības aģentūras no Bādenes-Virtembergas, Vācijas un Eiropas tiksies pasākumā, lai apmainītos ar idejām. 

Plašāka informācija pieejama mājaslapā: https://eveeno.com/oikbw2024. 

  • Startup BW Summit 11. jūlijā

Start-up Summit ietvaros jaunuzņēmumi, jaunuzņēmumu ekosistēmu un uzņēmumu pārstāvji, kā arī investori no Bādenes-Virtembergas, Vācijas, Eiropas un pasaules tiksies, lai sniegtu prezentācijas, apmainītos ar idejām un pieredzi. Samita ietvaros plānota EXPO zona: start-up uzņēmumu izstāde, kur varēs apskatīt inovatīvos produktus un uzņēmējdarbības modeļus, konferenču zona: plānota konference ar dažādām paneļsesijām par tēmām, kas saistītas ar inovācijām, jaunuzņēmumiem un nākotnes tēmām, kā arī tīklošanās sesijas. 

Plašāka informācija pieejama mājaslapā: https://summit.startupbw.de/. 

  • Global Connect Trade Fair 20. novembrī

Izstāde notiek reizi divos gados Štutgartē. 

Pasākums veltīts starptautiskai tirdzniecībai, sākot no tā, kā plānot savus pirmos soļus starptautiskajos tirgos un beidzot ar to, kā vislabāk optimizēt esošās pārrobežu darbības.

Avots
LIAA / EM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri