Pārlekt uz galveno saturu

Impact Hub Liepāja aicina jaunietes pieteikties “The Break” atbalsta programmai

Impact Hub Liepāja sadarbībā ar Impact Hub Madrid aicina jaunietes vecumā no 18 gadiem bez maksas piedalīties “The Break” atbalsta programmā, kura norisināsies no 2022. gada septembra līdz novembrim ar noslēguma ceļojumu uz Spāniju.

Programmai jāreģistrējas līdz 31. maijam, aizpildot pieteikšanās anketu.

Programmas mērķis ir veidot jauno uzņēmēju sieviešu komūnu, mācību ceļā stiprināt uzņēmējdarbību un sniegtu līdzdalību ilgtspējīgākas un iekļaujošākas uzņēmējdarbības ekosistēmas veicināšanai Eiropas Savienībā. Dalībnieces sagaida divu mēnešu gara pieredzes programma, vairāk kā 50 stundu ilgs mentorings un apmācības dažādos uzņēmējdarbības rīkos, kompetences celšana un jaunas zināšanas no vairākiem nozaru speciālistiem. Septembrī “The Break” programma tiks īstenota attālināti un dalībnieces strādās pie sava projekta individuāli, taču noslēdzošās 28 dienas tiks pavadītas Spānijā, lai veidotu kopienu un sadarbību starp programmas dalībniecēm. Programma notiks angļu valodā.

“Impact Hub Liepāja sadarbībā ar Impact Hub Madrid vēlas veicināt dzimumu līdztiesību uzņēmējdarbības vidē un iedrošināt ikvienu jauno sievieti uzņēmēju iegūt jaunu pieredzi un zināšanas inovatīvos biznesa domāšanas modeļos, kā arī celt savu projektu nākamajā līmenī,” uzsver Impact Hub Liepāja valdes locekle Zane Feldmane: “The Break” programma sniedz iespēju iepazīties ar jaunākajām pārvaldības un dizaina metodoloģijām, kā arī nodrošinās augsta līmeņa ekspertu mentoringu, iespēju celt savu uzņēmējdarbības kompetenci un veidot jaunus kontaktus starptautiskā līmenī.”

Programmā tiek aicinātas piedalīties 280 radošas un uz daudzveidību vērstas jaunās uzņēmējas no Eiropas Savienības valstīm, kas nodarbojas ar uzņēmējdarbību ne vairāk kā piecus gadus, kurām ir biznesa projekts, priekšlikums vai minimālā dzīvotspējīgā produkta versija, kā arī spāņu emigrantes citās Eiropas Savienības valstīs, kas vēlās paplašināt savu uzņēmējdarbību Spānijā. Programmas ietvaros ir izvirzīti trīs pamatmērķi: “pauzē, lai paātrinātu” (break to accelerate), “pauzē, lai vienotu” (break to connect) un “pauzē, lai pārveidotu” (break to reshape), rezultātā veicinot sadarbību un kolektīvu mācīšanos, fokusējoties uz savu projektu, kā arī jauno sieviešu uzņēmēju kopienas veidošanos.

Atbalsta programmu “The Break” īsteno Industriālās organizācijas skola Spānijā (Escuela de Organización Industrial) un kopiena Impact Hub Madrid. Programmu finansē Eiropas Savienības “Nākamās paaudzes ES” fonds.

Vairāk informācijas meklē Impact Hub Liepāja mājaslapā https: the-break.eu un Facebook lapā: www.facebook.com/impacthublv

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri