Pārlekt uz galveno saturu

Igaunijas FleetGuru sāk darbību Latvijā

Igaunijas autoparku pārvaldības programmatūras izstrādātājs “FleetGuru” pēc 530 tūkstošu eiro investīciju piesaistes programmatūras attīstībai un ienākšanai jaunos tirgos ir sācis darbību Latvijā. Lai veicinātu pārdošanu un atbalstītu produktu attīstību, “FleetGuru” tuvākajā laikā plāno paplašināt komandu Latvijā.

FleetGuru biznesa vadītājs Latvijā Viesturs Rijnieks norāda, ka jau pirmajās nedēļās vērojama interese no korporatīvo klientu puses. “Tas acīmredzami ir produkts, kas klientiem ir ļoti nepieciešams, bet tirgus potenciāls šāda visaptveroša autoparka pārvaldības risinājumam sniedzas tālu aiz Igaunijas un Latvijas robežām,” viņš teic.

Šogad dibinātais jaunuzņēmums ir piesaistījis investīcijas no vairākiem investoriem, tostarp “Superangel”, “Lemonade Stand”, “Silberauto” un “Sixfold” dibinātājiem. “FleetGuru” līdzdibinātājs Tomass Loiks (Toomas Loik) norāda, ka pirmās investīciju kārtas rezultāti ir veiksmīgāki, nekā gaidīts.

“Mūs pozitīvi pārsteidza investoru interese par mūsu mākonī balstīto autoparku pārvaldības programmatūras risinājumu. Pēc šī ieguldījuma mēs varēsim iekarot tuvējos tirgus un pēc tam paplašināties visā Eiropā,” teic T. Loiks.

“Superangel” partneris Veljo Otsasons (Veljo Otsason) novērtē “FleetGuru” potenciālu radīt revolūciju autoparku pārvaldības jomā. “Uzņēmuma komandu veido nozares profesionāļi, kuri tikai dažu mēnešu laikā ir spējuši laist produktu tirgū un jau ir parakstījuši pirmos līgumus ar klientiem, lai izsekotu simtiem transportlīdzekļu. “Superangel” iegulda uzņēmumos ar spēcīgiem dibinātājiem, un mūs pārsteidza trijotnes pieeja, kas vērsta uz klientu, un viņu spēja īstenot projektus,” viņš teic.

“FleetGuru” mākonī balstītā autoparka pārvaldības programmatūra ir rīks, kas uzņēmumiem nodrošina visaptverošu pārskatu par transportlīdzekļu izmaksām un ikdienas uzturēšanas jautājumiem. “Daudzi uzņēmumi, lai pārvaldītu savus autoparkus, joprojām izmanto “Excel” izklājlapas, kā arī tiem trūkst detalizēta reāllaika pārskata ar atbilstošu informāciju. “FleetGuru” risinājums ir integrēts ar dažādām datubāzēm, piemēram, ar lielākajām apdrošināšanas kompānijām, degvielas uzpildes staciju ķēdēm un automobiļu reģistriem – tāpēc autoparka vadītājs saņem visu būtisko informāciju par apdrošināšanas līgumu derīgumu, degvielas karšu izmantošanu un citiem ar transportlīdzekli saistītiem jautājumiem,” skaidro T. Loiks. Lietotni “FleetGuru” iespējams savienot arī ar transportlīdzekļa telemātikas sistēmām, kas kopā nodrošina pilnīgu pārskatu par transportlīdzekļu lietošanu un tehnisko stāvokli.

“Pirmkārt, uzņēmums saprot, kas nepieciešams transportlīdzekļu īpašniekiem, un “FleetGuru” risinājums palīdz izcelt vājās vietas. Otrkārt, transportlīdzekļu datu vākšana rada gan tūlītēju, gan ilgtermiņa pievienoto vērtību. Kā arī “FleetGuru” klientiem ir daudz vieglāk virzīties uz CO2 samazināšanu un videi draudzīgiem transporta risinājumiem,” norāda Magnuss Hīje (Magnus Hiie), uzņēmuma investors un loģistikas jaunuzņēmuma “Sixfold” līdzdibinātājs.

“FleetGuru” šogad izveidoja Tomass Loiks (Toomas Loik) un Ivars Vilmers (Ivar Vilmer), kuriem ir daudzu gadu pieredze pārdošanā un autoparku vadībā, kā arī Indreks Sītans (Indrek Siitan), kurš ir bijis vairāku jaunuzņēmumu programmatūras izstrādes vadītājs apdrošināšanas nozarē.

Avots
LIAA / Labs of Latvia

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri