Pārlekt uz galveno saturu

Ievēlēta jauna LIKTA valde un prezidente

Š.g. 9.septembrī notika Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) biedru kopsapulce, kurā ievēlēja jauno LIKTA valdi un prezidenti.

LIKTA kopsapulcē tika ievēlēta LIKTA valde šādā sastāvā: Signe Bāliņa, Edmunds Beļskis, Juris Binde, Jānis Bokta, Jānis Dambergs, Uldis Dzenis, Mārtiņš Gataviņš, Māra Jākobsone, Agris Ņikitenko, Uldis Tatarčuks. Kā IT klastera sekcijas deleģēts LIKTA valdes loceklis tika apstiprināts Gatis Ošs, savukārt kā Asociēto biedru sekcijas deleģēta pārstāve LIKTA valdē tika apstiprināta Elīna Rītiņa.

Par LIKTA prezidenti tika ievēlēta un asociāciju turpinās vadīt prof. Signe Bāliņa. Viņa uzsver, ka "LIKTA kā nozares vadošā asociācija pauž vienotu visas nozares viedokli, kas tiek sagatavots un izdiskutēts LIKTA darba grupās, kurās aktīvi iesaistās visdažādāko jomu LIKTA biedru eksperti. Asociāciju kā konstruktīvu partneri un viedokļa līderi digitālajos jautājumos augstu vērtē mūsu sadarbības partneri. Esmu pagodināta arī turpmāk pārstāvēt LIKTA un kopā ar jauno valdi strādāsim pie tā, lai IKT nozare Latvijā attīstītos, veicinot visas tautsaimniecības izaugsmi."

LIKTA kopsapulces vēlēšanās atbalstu sniedza LIKTA biedrs SIA SOAAR, nodrošinot digitālu balsu skaitīšanas procesu.

Par LIKTA

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) ir dibināta 1998.gadā un ir lielākā Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) nozares asociācija, kas apvieno vairāk kā 150 biedrus - vadošos IKT nozares uzņēmumus un organizācijas, kā arī IKT profesionāļus. LIKTA vīzija ir uz zināšanām balstītas ekonomikas attīstība, radot produktus un risinājumus ar augstu pievienoto vērtību. IKT nozare veido arvien nozīmīgāku daļu Latvijas iekšzemes kopproduktā un eksportā. Nozares apgrozījums ir vairāk nekā 4,1 miljards eiro, tā rada 4,6% no IKP, nozares uzņēmumu samaksātie nodokļi veido 8,6% no kopējiem budžeta ieņēmumiem. IKT ir TOP 3 eksportētājs starp visām nozarēm, tās uzņēmumos nodarbināti vairāk nekā 37 tūkstoši strādājošo.

Informāciju sagatavoja Andris Melnūdris, LIKTA ģenerāldirektors. Foto: Edijs Pālens, LETA, LIKTA prezidente Signe Bāliņa. 

Avots
LIKTA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri