Pārlekt uz galveno saturu

"Hili Properties" paraksta līgumu par ražotnes iegādi Lietuvā

"Hili Properties", kas ir uzņēmuma "Hili Ventures" stratēģiskais nekustamo īpašumu investīciju meitasuzņēmums, parakstījis pārdošanas un pirkšanas līgumu ar Somijas nekustamo īpašumu attīstītāja "YIT" struktūrvienību "YIT Lietuva" par ražotnes iegādi Lietuvā. "YIT" ir viens no lielākajiem celtniecības uzņēmumiem Ziemeļeiropā.

Jaunuzceltā 19 000 kvadrātmetru ražotne, kas atrodas Klaipēdas Brīvajā ekonomiskajā zonā, ir projektēta un uzbūvēta atbilstoši nomnieka "Rehau Group" prasībām, kas šo rūpnīcu no 2022.gada janvāra izmantos rūpniecisko materiālu ražošanai. Šis īpašums, kas paredz paplašināšanas iespējas un ir izvietots uz 55 000 kvadrātmetru liela zemes gabala, atrodas ērtā vietā pie lielceļa, kas savieno Klaipēdu ar Kauņu un galvaspilsētu Viļņu. Tāpat tas atrodas netālu no galvenajiem kravu pārvadājumu maršrutiem, tostarp uz lielāko jūras ostu Baltijā.

"Hili Properties" izpilddirektors Georgs Kakurs (George Kakouras) norāda: "Mēs esam priecīgi par mūsu portfeļa paplašināšanu Lietuvā ar nozīmīgu aktīvu un attiecību izveidošanu ar akciju biržā kotētu nomnieku. Šis nekustamais īpašums pievienojas mūsu jau esošajiem tirdzniecības centriem un restorāniem Baltijas valstīs un atbilst mūsu stratēģijai dažādot mūsu portfeli un nomnieku kopumu. Īpašums, kurā izvietotas jaunākās ražošanas tehnoloģijas, ir stabila ilgtermiņa investīcija."

"Hili Properties" 115 miljonu eiro vērtais portfelis ietver sešus pārtikas preču tirdzniecības centrus Rīgā (Latvija), privāto slimnīcu Bukarestē (Rumānija), 11 restorānu ēkas Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Maltā un Rumānijā un trīs biznesa un biroja telpu kompleksus Sliemā, Marsā un Floriānā (Malta). Uzņēmuma pārvaldīto ēku nomnieku vidū ir "Premier Restaurants", Zviedrijas lielveikalu gigants "Rimi" un Norvēģijas veikalu tīkls "Narvesen".

Paredzēts, ka darījums ar "YIT Lietuva" tiks noslēgts turpmākajos mēnešos. Pēc pārdošanas akta publicēšanas šis aktīvs pievienosies "Hili Properties" portfelim, un uzņēmums sāks saņemt nomas maksājumus.

Informāciju sagatavoja Joanna Riparda (Joanna Ripard), Komunikācijas direktore. 

Papildu informācija:

Joanna Riparda (Joanna Ripard), Komunikācijas direktore, "Hili Ventures" Ltd (+356 2568 1200 / 9942 1231). Publicitātes foto. 

Avots
Hili Ventures

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri