Pārlekt uz galveno saturu

"Hepsor" investē 13 miljonus eiro jauna biznesa kompleksa izveidei Rīgā

Igaunijas nekustamā īpašuma attīstītājs "Hepsor" Dreiliņos uzsācis jaunā biznesa kompleksa pirmās kārtas - "StokOfiss U30" būvniecību, kur maziem un vidējiem uzņēmumiem būs pieejami gan biroji, gan plašas telpas veikalu un noliktavu labiekārtošanai. Šobrīd jau krietni vairāk nekā puse no pirmās kārtas pieejamajām telpām ir iznomātas. Jaunais biznesa komplekss sastāvēs no divām kārtām, un plānotais kopējais investīciju apjoms ir aptuveni 13 miljoni eiro.

Biznesa komplekss tiek būvēts rosīgajā Rīgas apkaimē Dreiliņos, netālu no Ulbrokas ielas un Augusta Deglava ielas krustojuma. Interesi par nomas iespējām ir izrādījis liels skaits mazo un vidējo uzņēmumu. Patlaban jau divas trešdaļas no pirmās kārtas telpām ir iznomātas.

Biznesa kompleksa "StokOfiss U30" pirmās kārtas platība ir aptuveni 3650 m2. Divos stāvos būs pieejamas 10 nodalītas iznomājamas telpas, katra 323-487 m2 lielas, - piemērotas noliktavas, veikala vai biroja vajadzībām. Ar dažādu tehnisko risinājumu palīdzību katru no tām būs iespējams pielāgot atbilstoši nomnieku vajadzībām, tai skaitā, vairākas telpas varēs apvienot vienā.

Jaunā biznesa kompleksa pirmās kārtas ēkā pirmajā stāvā atradīsies tirdzniecības telpas, noliktavas un palīgtelpas. Savukārt otrajā stāvā būs izvietotas biroja telpas. Klientu un darbinieku vajadzībām nomniekiem būs nodrošināta arī plaša bezmaksas autostāvvieta 84 automašīnām. Biznesa kompleksa pirmās kārtas - "StockOfiss U30" celtniecības darbus plānots pabeigt 2022.gada vasarā.

"Hepsor" valdes loceklis Martti Krass uzsver: "Esam pateicīgi un gandarīti par klientu izrādīto interesi un to, ka mums ir izdevies iznomāt jau 70% no biznesa kompleksā pieejamajām telpām. "StokOfiss" sniedz mazajiem uz vidējiem uzņēmumiem iespēju visas tirdzniecībai nepieciešamās telpas īrēt vienuviet, tādā veidā samazinot uzņēmumu loģistikas izdevumus, atvieglojot ikdienas darbus un veicinot uzņēmējdarbības efektivitāti."

Blakus "StokOfiss U30", Ulbrokas ielā 34, taps arī biznesa kompleksa otrā kārta "StokOfiss U34". Plānots, ka tā izīrējamā platība būs divas reizes lielāka - 7500 m2, kas dos vēl vairāk mazajiem un vidējiem uzņēmumiem iespēju tikt pie savām biroja, veikala vai noliktavas. Otrās kārtas telpas nomniekiem būs pieejamas 2023.gada vasarā.

Biznesa kompleksa "StokOfiss U30" ģenerālais būvuzņēmējs ir SIA "Mitt&Perlebach", savukārt telpu iznomāšanas un nomas nosacījumu jautājumus koordinē "Colliers International" zemes un industriālo platību komandas pārstāvji.

Par "Hepsor":

Uzņēmums ir dibināts Igaunijā 2011.gadā, kur līdz šim ir īstenoti vairāki nekustamā īpašuma projekti dzīvojamā un komercsegmentā. Latvijā "Hepsor" darbību uzsāka 2017.gada nogalē. Sadarbībā ar "Hepsor" saistīto būvniecības uzņēmumu "Mitt&Perlebach" tiek attīstīti vairāki projekti, piedāvājot klientiem iegādāties nekustamos īpašumus par kvalitātei atbilstošu cenu dzīvojamā segmentā. Tuvāko gadu laikā tiks veiktas vērienīgas investīcijas dzīvojamā un komercsegmentā, par ko informācija plašāk tiks sniegta pārskatāmā nākotnē.

Informāciju sagatavoja Kaspars Gražulis. Kontakti: 26364574, Kaspars.Gražulis@colliers.lv. Publicitātes foto. 

Avots
Colliers

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri