Pārlekt uz galveno saturu

"Forums LĪDERE" iegūst balvu kā izcilākā 2020.gada konference

Sieviešu izaugsmes un iedvesmas pasākums "Forums LĪDERE" ik gadu ir ļoti gaidīts un skatītāju iemīļots notikums. To apliecina neskaitāmās pozitīvās apmeklētāju atsauksmes un tagad arī kāds taustāms pasākumu nozares profesionāļu apliecinājums - "Forums LĪDERE" ir ieguvis ekskluzīvo Latvijas pasākumu foruma balvu kā izcilākā 2020.gada konference.

Latvijas Pasākumu foruma "Izcilības balva" ir apliecinājums, ka "Forums LĪDERE" ir ne tikai iedvesmojošs, saturīgs, bet arī augstvērtīgs pasākums. Esošā situācija pasaulē ir ieviesusi savas korekcijas foruma norisē, taču saņemtais apbalvojums kalpo kā pierādījums, ka tik vērienīgu pasākumu ir iespējams sarīkot arī šajos nenoteiktības apstākļos, turklāt izdarīt to izcilā līmenī. "Forums LĪDERE" dibinātāja Solvita Kabakova uzsver: "Mēs turpinām iesākto, un arī šogad sieviešu izaugsmes un iedvesmas forums būs tikpat un vēl vairāk izcils!". Solvita piebilst, ka šo pasākumu noteikti vērts redzēt katrai sievietei, lai gūtu vajadzīgo iedvesmu gan profesionālai, gan personīgai pilnveidei.

"Forums LĪDERE" šogad norisināsies jau ceturto reizi - 17.septembrī savas durvis apmeklētājām vērs plašās izstāžu centra "Ķīpsala" telpas. Foruma klātienes skatītāju skaits gadu no gada pieaug, un šogad tajā piedalīsies 1000 apmeklētājas. Lieki piebilst, ka pieprasījums pēc biļetēm ir ļoti liels un jau mēnesi iepriekš brīvu vietu pasākumā nebija. Taču, lai "Forums LĪDERE" varētu noskatīties ikviena interesente, rīkotāji arī šogad parūpēsies par bezmaksas tiešraidi, kas dos iespēju dāmai jebkurā pasaules vietā vērot šo pasākumu. Pērn šādu iespēju izmantoja vairāk nekā 93 500 skatītāju.

Viens no iemesliem tik lielai interesei ir "Forums LĪDERE" augstvērtīgais un daudzveidīgais saturs. Šogad 20 sabiedrībā zināmi, iedvesmojuši un harismātiski lektori kāps uz izstāžu centra "Ķīpsala" skatuves, dalīsies savā pieredzē un sniegs padomu par to, kā sapņot drošāk un sasniegt vairāk gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Bez tā apmeklētājas visas dienas garumā gaidīs dažādi pārsteigumi - gan kulināri, gan muzikāli baudījumi, kā arī pasākuma atbalstītāju sagatavoti īpašie piedāvājumi.

Solvita Kabakova norāda, ka "Forums LĪDERE" ir gluži kā svētku diena ikvienai skatītājai, un arī šogad pasākuma rīkotāji darīs visu, lai šajā dienā apmeklētājas justos īpašas, lutinātas, iedvesmotas un saviļņojuma dzirksts saglabātos visas dienas garumā.

Informāciju sagatavoja Keitija Krastiņa. Publicitātes foto, "Forums LĪDERE" dibinātāja Solvita Kabakova. 

Avots
Forums LĪDERE

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri