Pārlekt uz galveno saturu

Festivālā "ADwards" titulu "Agency of the Year" ieguvusi aģentūra "McCANN Riga"

Trešo gadu pēc kārtas, saņemot trīs zelta godalgas un gada labākās radošās aģentūras titulu Latvijā, aģentūra "McCANN Riga" triumfējusi pašmāju radošās izcilības festivālā "ADwards".

Festivālam "ADwards" iesniegtos 253 darbus vērtēja 20 žūrijas locekļi no 12 valstīm. Starptautiskā žūrija "McCANN Riga" veikumu ar visaugstākajām godalgām novērtēja vairākās kategorijās. Kategorijā "Vides reklāma. Produkti, pakalpojumi, tēls" zelta godalgu saņēma "McCANN Riga" izveidotā "Velux" kampaņas "Ļauj savam mājoklim elpot" reklāma. Kā labākā interaktīvā kampaņa tika atzīta aģentūras veidotā kampaņa "Viltus viltus ziņas". Savukārt kategorijā "Zīmola vizuālā identitāte" laurus plūca aģentūru "McCANN Riga" un "Overpriced" radītā zīmola "Dzintars" jaunā identitāte un kampaņa "Tu mani atradi!".

Kristaps Siliņš, vadošais partneris "McCANN" radošās komunikācijas grupas uzņēmumiem Latvijā: "Esam patiesi gandarīti un pagodināti par augsto ārvalstu žūrijas vērtējumu, kas jau trešo gadu apstiprina, ka Latvijā ir iespējams radīt efektīvus, starptautiski konkurētspējīgus mārketinga risinājumus. Tas mudina neapstāties un attīstīt radošo eksportu."

Festivālā, ko rīko "Latvian Art Directors Club" (LADC), darbi tika vērtēti desmit kategorijās: integrētās kampaņas, sabiedriskās attiecības, interaktīvie un digitālie risinājumi, zīmola saturs un izklaide, zīmola stāsts, pasākumi un sponsorēšana, preses un vides reklāma, netradicionālā komunikācija, TV un radio, drukas māksla un dizains.

Par "McCANN" grupu

Latvijā "McCANN" grupa ir mārketinga un komunikāciju nozares līderis vairāk nekā 25 gadus. Grupas aģentūrās strādā vairāk nekā 100 darbinieki un apgrozījums pārsniedz 15 miljonus eiro. "McCANN" grupā ietilpst mārketinga nozares nozīmīgākie uzņēmumi, tostarp zīmolu stratēģijas aģentūra "White Label", sabiedrisko attiecību aģentūra "Golin Riga", radošās aģentūras "McCANN" un "MOOZ!", mediju aģentūra "Inspired", zīmolu un iepakojumu dizaina studija "Brandbox", kā arī influenceru un sociālo mediju satura aģentūra "Honeymoon High". Kopš 2021.gada februāra "McCANN" grupas holdinga SIA "MWG" īpašnieki ir Ieva Danieljana, Ainārs Ščipčinskis un Kristaps Siliņš.

Informāciju sagatavoja Laima Zēmele, "Golin Riga" vadītāja. Foto: Latvian Art Directors Club. 

Avots
LADC

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri