Pārlekt uz galveno saturu

Evolution aicina uz bezmaksas programmēšanas kursiem Bootcamp [Scala]

Tiešsaistes kazino nozares informācijas tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējs “Evolution” aicina pieteikties bezmaksas tiešsaistes programmēšanas kursiem “Bootcamp [Scala]”, lai trīs mēnešu garumā apgūtu funkcionālo programmēšanu un “Scala” programmēšanas valodu. Sekmīgus studentus uzņēmums aicinās pievienoties savai inženieru komandai.

Pirms diviem gadiem ar mērķi paplašināt “Scala” kopienu, “Evolution” rīkoja pirmos programmēšanas kursus Baltkrievijā. Pusgadu vēlāk kursi tika rīkoti arī Latvijā, kur interese iemācīties jauno programmēšanas valodu bija vēl lielāka. Pirmo reizi pieteikšanās ir atvērta starptautiskā mērogā. Kursi ir bezmaksas un nodarbības notiks tiešsaistē.

“”Scala” kļūst par arvien populārāku programmēšanas valodu, un mums ir prieks, ka aktīvi piedalāmies tās kopienas attīstībā ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Arvien vairāk uzņēmumu izvēlas “Scala” kā vienu no galvenajām valodām produktu un pakalpojumu izstrādei un līdz ar to arī aug interese par tās apgūšanu. Kopiena aug un pieprasījums pēc mūsu rīkotajiem kursiem arī. Pēc veiksmīgi novadītiem “Bootcamp [Scala]” kursiem Latvijā un Baltkrievijā kļuva skaidrs, ka interese piedalīties ir arī no ārzemēm, un tāpēc šoreiz mēs aicinām pieteikties dalībniekus arī no citām Baltijas valstīm, kā arī no Bulgārijas, Ukrainas, Portugāles un Nīderlandes,” stāsta “Scala” un “JavaScript” departamenta vadītājs Juris Kriķis.

Viņš skaidro, ka “Scala” ir populāra programmēšanas valoda, kas ļauj radīt augstas kvalitātes un viegli uzturamu kodu. Tai ir laba savietojamība ar “Java” kodu un piemērotas bibliotēkas, lai izstrādātu programmatūru, kas ātri un uzticami apstrādā lielu daudzumu transakciju. “Scala” izmanto tādi uzņēmumi kā “LinkedIn”, “Twitter”, “Netflix”, “Epic Games” u.c.

Līdz 20. augustam ikviens, kas vēlas iepazīties ar “Scala” programmēšanas pamatiem, var pieteikties Bootcamp [Scala] programmēšanas kursiem. Uzņemšana būs atkarīga no praktiskā uzdevuma un intervijas rezultātiem. Nodarbības notiks divas reizes nedēļā, sākot no 14. septembra. Nodarbības tiks vadītas angļu valodā.

Kursi ir piemēroti ne tikai inženieriem ar jau esošu pieredzi citās programmēšanas valodās, bet arī talantīgiem iesācējiem ar programmēšanas pamatprasmēm. Programmas ietvaros studentiem būs iespēja gūt zināšanas par praktisku “Scala” funkcionālo programmēšanu, izstrādāt kursa projektu, izmantojot praktisku funkcionālās programmēšanas pieeju, kā arī saņemt individuālus padomus no mentoriem turpmākajai attīstībai.

Avots
LIAA / Labs of Latvia

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri