Pārlekt uz galveno saturu

Eksperti piektdien diskutēs par uzņēmumu grupu pārvaldības izaicinājumiem

Konferenču centrā "Atta Centre", piektdien, 27.maijā, notiks Korporatīvās pārvaldības konsultatīvās padomes organizētā ekspertu diskusija "Uzņēmumu grupas korporatīvā pārvaldība - integrācija vai autonomija?", kas šogad būs otrais pasākums diskusiju ciklā labākai korporatīvajai pārvaldībai.

Diskusija notiks no plkst.10 līdz 12.40. Ekspertu sarunām būs iespēja sekot līdzi ne tikai klātienē, bet arī tiešraidē.

Iepriekš eksperti diskutēja par labu korporatīvo pārvaldību atsevišķu uzņēmumu līmenī, bet šajā diskusijā tiks runāts par korporatīvās pārvaldības īpatnībām uzņēmumiem, kuri atrodas uzņēmumu grupās jeb koncernos. 

Pasākuma rīkotāji min, ka grupas uzņēmumiem pastāv izteikta sadarbība informācijas apmaiņas, zinātības pārneses un biznesa iespēju izmantošanā, kas uzlabo konkurētspēju un efektivitāti. Tomēr, šie ieguvumi nav iespējami bez vienotas korporatīvas kultūras, morālās atbildības un procedūrām, kas ierobežo katra individuālā grupas dalībnieka autonomiju. 

Diskusijā uzņēmēji ar daudzu gadu pieredzi dalīsies pieredzē par to kā integrēti pārvaldīt vairāku uzņēmumu grupu, un diskutēs par veidiem, kā saglabāt katra atsevišķā grupas uzņēmuma unikalitāti.

Pasākuma ievadā zvērinātu advokātu biroja "Cobalt" partneris un Tieslietu ministrijas Korporatīvās pārvaldības konsultatīvās padomes loceklis Gatis Flinters apkopos labās prakses piemērus grupas korporatīvās pārvaldības jautājumos. 

Pēc tam sekojošajā paneļdiskusijā eksperti meklēs atbildes uz jautājumu, kas ir grupas intereses un kā ar tām sadzīvot, kā arī analizēs korporatīvās kultūras, morālās atbildības un zinātības pārneses jautājumus grupas ietvaros. Šajā diskusijā kā eksperti piedalīsies "Cēsu alus" valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone, "Neste Latvija" valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis, "Eco Baltia" valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs un "Vita mārkets" finanšu direktors Gatis Gaigals.

Pasākuma otrajā daļā eksperti diskutēs par praktiskiem izaicinājumiem uzņēmumu grupas vadītājiem, tostarp par uzņēmumu stratēģiju izstrādi, pārvaldes institūciju veidošanu un vienotu politiku ieviešanu. Starp ekspertiem būs "Latvenergo" valdes loceklis Guntars Baļčūns, "Tele2" valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs, "Veselības centra 4" grupas uzņēmumu "Liora S.I." un privātklīnikas "Ģimenes veselība" valdes locekle Zane Rēvalde, kā arī zvērinātu advokātu biroja "Eversheds Sutherland Bitāns" vecākais partneris Māris Vainovskis. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri