Pārlekt uz galveno saturu

Ekonomikas ministrs: Latvijas “durvis” ir atvērtas Vācijas investīcijām

Š.g. 6. decembrī Ekonomikas ministrijā notika tikšanās starp ekonomikas ministru Viktoru Valaini un Vācijas Federatīvās Republikas vēstnieku Latvijā Kristianu Heltu, kuras laikā abas puses vienojās stiprināt abu valstu ekonomisko sadarbību un sekmēt Vācijas investīciju piesaisti Latvijai.

Tikšanās ietvaros Vācijas Federatīvās Republikas vēstnieks Latvijā Kristians Helts uzsvēra Latvijas nozīmi investīciju kontekstā, kā arī akcentēja ekonomiskās sadarbības potenciālu un nozīmi, vienlaikus norādot, ka būtu vēlams vairāk popularizēt Latviju kā investīcijām pievilcīgu vidi Vācijas investoriem.

Ekonomikas ministrs Viktors Valainis uzsvēra Latvijas un Vācijas sadarbības pievienoto vērtību un investīciju iespējas, īpaši atzīmējot jau esošo, pozitīvo Latvijas pašvaldību pieredzi un ievērojamo Latvijas potenciālu investīciju piesaistē.

Vienlaikus sarunas laikā ekonomikas ministrs pievērsās jautājumam par darba spēka pieejamības izaicinājumiem reģionos, uzsverot, ka šobrīd notiek aktīvs darbs, lai rastu ilgtspējīgus šī jautājuma risinājumus, kas cieši saistīti arī ar izglītības nozīmi un pievienotās vērtības paaugstināšanu. Tāpat ministrs uzvēra Latvijas ekonomiskās izaugsmes potenciālu Baltijas reģionā un digitālo risinājumu nozīmi izaugsmes veicināšanā.  

Pilnu ziņu iespējams lasīt Ekonomikas ministrijas mājaslapā

Avots
EM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri