Pārlekt uz galveno saturu

Ekonomikas ministrija un Altum aicina uz vebināriem par daudzdzīvokļu ēku energoefektivitāti

Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum aicina piedalīties vebināros par daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes risinājumu izvēli, ēku drošību un būvniecības kvalitātes nodrošināšanu. Plānots, ka vebināru cikls ilgs līdz 2022. gada pavasarim.

Pirmais no vebināriem plānots š.g. 18. oktobrī  pl. 14.00.  Vebinārā “Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja. Pienākumi un finansējums” informēsim par Altum un Rīgas Enerģētikas aģentūras piedāvāto atbalstu dzīvokļu īpašniekiem mājas atjaunošanai. Ekonomikas ministrijas pārstāve atgādinās par Dzīvokļu īpašnieku pienākumiem un informēs par aktualitātēm dzīvokļu īpašnieku lēmumu pieņemšanas procedūrās. Pasākumā piedalīsies arī Uzņēmumu reģistra, Valsts ieņēmumu dienesta un Liepājas pilsētas pašvaldības pārstāvji.

Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā: šeit. Saite uz pasākumu tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms pasākuma.

Nākamais pasākums plānots š.g. 25. oktobrī un tā tēma būs daudzdzīvokļu ēkas drošība. Vebinārā piedalīsies Ekonomikas ministrijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, AS “Sadales tīkls” un Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji. Pasākuma laikā lektori aktualizēs tēmas par liftu drošību, ēkas ugunsdrošību, kā arī elektroinstalāciju sakārtošanu. Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā: šeit. Nākamo pasākumu tēmām aicinām sekot līdz Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē https://www.em.gov.lv/lv/pasakumi.

Atgādinām, ka š.g. 8. septembrī Attīstības finanšu institūcijas Altum uzsāka pieteikumu pieņemšanu Daudzdzīvokļu māju remonta aizdevuma programmā. Plašāka informācija par šo atbalsta programmu pieejama Attīstības finanšu institūcijas Altum mājas lapā.

Vebināri par daudzdzīvokļu ēku energoefektivitāti tiek organizēti informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” un konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” ietvaros.

Aktuālajai informācijai par ēku renovāciju un energoefektivitātes jautājumiem aicinām sekot informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” Facebook lapā: www.facebook.com/dzivosiltak.

Avots
EM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri