Pārlekt uz galveno saturu

Ekonomikas ministra biroju vadīs Artūrs Butāns

Ar šodienu, 2.augustu, ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga biroju vadīs Artūrs Butāns. Strādājot Kurzemes Biznesa inkubatorā, guvis praktisku pieredzi uzņēmējdarbības veicināšanā un projektu vadībā, savukārt līdzšinējais darbs Saeimā bija saistīts ar likumdošanu, kas devis papildu zināšanas un pieredzi valsts pārvaldes politikas jautājumos.

"Šis ir izaicinājumiem pilns laiks, kurā par virzītājspēku jākļūst līderiem, kuriem ir saimnieka apzinīgums, neizsīkstošas darbaspējas un drosme pieņemt atbildīgus lēmumus. Tieši tādi ir ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs un Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāre Ilze Indriksone, kuru komandai ar prieku un lepnumu pievienojos," norāda ekonomikas ministra biroja vadītājs, uzsverot, ka ir pagodināts būt daļa no Ekonomikas ministrijas jaudpilnās komandas.

A.Butāns studējis uzņēmējdarbības vadību Sidnejas biznesa koledžā, ir Zemessardzes 44.kājnieku bataljona zemessargs un Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK Liepājas nodaļas vadītājs, kā arī organizācijas "Daugavas Vanagi Latvijā" biedrs.

Informāciju sagatavoja Vineta Vilistere - Lāce, Ekonomikas ministra padomniece Sabiedrisko attiecību jautājumos.

Papildu informācija:

Vineta Vilistere - Lāce,

Ekonomikas ministra padomniece

Sabiedrisko attiecību jautājumos

Mobilais tālrunis: 26399995

E-pasts: Vineta.Vilistere-Lace@em.gov.lv

Avots
EM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri