Pārlekt uz galveno saturu

Ekonomikas ministra ārštata padomnieks enerģētikas jautājumos būs Andis Zariņš

Ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga ārštata padomnieks enerģētikas jautājumos turpmāk būs Andis Zariņš. Viņa pienākumos būs sniegt atbalstu ilgtermiņa enerģētikas politikas ieviešanā, kā arī veicināt sadarbību starp publisko sektoru un nozarēm privātajā sektorā, sekmējot mūsdienīgu energoresursu ražošanu un jaudu palielināšanu.

"Priecājos, ka manai komandai ir pievienojies jauns un enerģisks enerģētikas jomas profesionālis. Ar savu līdzšinējo pieredzi gan dažādu enerģētikas jautājumu risināšanā, gan darbā pašvaldībā, Andis Zariņš sniegs vērtīgu pienesumu situācijas novērtēšanā, kā arī aktualizēs jautājumus, kas ir svarīgi kopējās labklājības veicināšanai," norāda ekonomikas ministrs.

Zariņam ir maģistra grāds enerģētikā un elektrotehnikā un vairāk kā 10 gadu praktiskā pieredze AS “Sadales tīkls”, strādājot uzņēmuma reģionālajās filiālēs. Kopš 2021.gada vasaras Andis Zariņš ir Ventspils novada priekšsēdētāja vietnieks attīstības un uzņēmējdarbības jautājumos.

"Enerģētikas nozarē šis ir izaicinājumiem pilns laiks, taču tas vienlaikus ir arī lielu iespēju laiks. Ar savu pieredzi strādājot nozarē, iegūto izglītību, kā arī redzējumu no pašvaldību pozīcijām, ceru dot pienesumu enerģētisko izaicinājumu risināšanā. Esmu pārliecināts, ka Jāņa Vitenberga komandas padarītais darbs iezīmēs turpmākos Latvijas valsts attīstības virzienus, kā arī sakārtos līdz šim neatrisinātos vēja un saules enerģijas jautājumus, saprātīgi līdzsvarojot zaļo kursu ar iedzīvotāju interesēm," norāda Andis Zariņš.

Par ekonomikas ministra ārštata padomnieka darbu  Andim Zariņam atalgojums netiks maksāts.

Informāciju sagatavoja Vineta Vilistere – Lāce, Ekonomikas ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos, Kontakti: 26399995, Vineta.Vilistere-Lace@em.gov.lv. Publicitātes foto. 

Avots
EM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri